Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Sundial Trio feat. Irek Wojtczak | koncert na urodziny

07.12 , 21:00 - 23:00

W grudniu Fundacja Teatru BOTO obchodzi swoje DZIEWIĄTE urodziny. Tak się złożyło, że z tej okazji zrobiliśmy prezent sobie i wam - fantastyczny koncert!

W kwietniu 2018 roku, zespół SUNDIAL TRIO wraz z trójmiejskim saksofonistą Irkiem Wojtczakiem zagrał dwa koncerty w łódzkim klubie Ciągoty i Tęsknoty. Obydwa wieczory zostały zarejestrowane i wydane tego roku na nośniku CD. Płyta „SUNDIAL III feat. Irek Wojtczak” odbiega jednak od klasycznych standardów płyt nagranych na żywo. Znalazł się na niej głównie premierowy materiał napisany przez wszystkich członków kwartetu. Muzyka zarówno skomponowana jak i improwizowana prowadzi narrację nie tylko w kierunku dynamicznej otwartości ale też obrazowego, przestrzennego wyciszenia. Postać Irka Wojtczaka znanego doskonale fanom muzyki improwizowanej, doskonale wpasowała się w wielowymiarową muzykę SUNDIAL TRIO.

Zagrają:

Wojciech Jachna - trąbka Irek Wojtczak - saksofony Grzegorz Tarwid - fortepian Krzysztof Szmańda - perkusja

BILETY: >>> 35 zł przedsprzedaż >>> 40 zł w dniu koncertu online: https://goout.net/pl/teatry/teatr-boto/itjd/

Miejsce: Teatr BOTO

Data:07.12 , 21:00 - 23:00

Godzina: 21:00 - 23:00

Bilety: 35 / 40 zł

Kategoria: Kultura

Adres: Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

WWW: www.boto.art.pl

Email: biuro@boto.art.pl

Tel.: 600 464 619

Fax: -

Organizator: Teatr BOTO

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ