Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Minimalizm Fotograficzny • Fine Art

14.12 , 14:00 - 16:00

Fotografia minimalistyczna często kojarzy nam się z fotografią sztuki. Niekiedy pokazanie w kadrze fotograficznym mniej może być trudne ze względu na mnogość elementów będących w otoczeniu fotografowanego obiektu. Poszukiwanie minimalizmu oraz tego co się nadaje na temat minimalistyczny to cel naszych warsztatów fotograficznych.

Podczas warsztatów zajmiemy się w pierwszej kolejności treningiem oka i poszukiwaniem tematów fotograficznych w następnym etapie zajmiemy się fotografowaniem. Fotografując zaczniemy od bazowej techniki fotograficznej, oraz sposobów jej rozwijania w zależności od tematu i planowanego efektu. Na koniec zajęć pokażemy kreatywne techniki fotograficzne i tworzenie artystycznych zdjęć z półki fine art z wykorzystaniem minimalistycznego przekazu.

Zajęcia przeznaczone dla osób pasjonujących się fotografią sztuki (fine art).

[•]** Obróbka Cyfrowa**. Uczestnicy mogą także wziąć udział w warsztatach obórki cyfrowej podczas, której wywołamy RAW-y i obrobimy je pod kątem minimalizmu, eliminując głównie zakłócenia z obrazu. Dodatkowo stworzymy światło, kolorystykę i kontrasty. Warsztaty z obróbki cyfrowej odbędą się 16 grudnia od 19:00 - 21:00 w Sopocie. Warsztaty dodatkowo płatne 50zł dla uczestników warsztatów "Minimalizm Fotograficzny" i członków SKF. Dla osób biorących udział tylko w obróbce cyfrowej koszt wynosi 100 zł. Zgłoszenia na zajęcia emailem na adres: warsztaty@studiopcf.com o tytule 20191216 PSDF

[•] Druk fotograficzny. Dla chętnych jest możliwość druku fine art na piance 50x50cm na papierze ILFORD Fine Art. w cenie 80zł. Osoby planujące druk otrzymają dodatkowo materiał edukacyjny dotyczący przygotowania fotografii do druku. Osoby chętne na druk proszone są o zgłoszenie się podczas zajęć.

[•] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[•] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[•] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii artystycznej opartej o minimalizm.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Dla chętnych: statyw, dowolne filtry fotograficzne.

Gdzie: Sopot.

Czas: 14 grudnia 2019. Spotykamy się o 14:00 w hali dworca kolejowego przy ruchomych schodach.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20191214 Sopot. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Po zgłoszeniu otrzymasz informację zwrotną.

Miejsce: Hala dworca kolejowego

Data:14.12 , 14:00 - 16:00

Godzina: 14:00 - 16:00

Bilety: 30 zł

Kategoria:

Adres: Dworcowa 7, Sopot

WWW: https://warsztaty.studiopcf.com/20191214_Sopot.html

Email: warsztaty@studiopcf.com

Tel.: -

Fax: -

Organizator: Sopot Centrum

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ