Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Zima B | premiera płyty Jagody Jagson

06.12 , 17:30
06.12 , 19:00

Jagoda Jagson zagra premierowy materiał ze swojej debiutanckiej płyty „ZIMA B”wraz z zespołem, utrzymanym w klimatach od folku po dream-pop. Na scenie towarzyszyć jej będą doskonali muzycy, a dopełnieniem różnorodności muzycznej będą dzieci z Sopockiego Teatru Muzycznego Baabus Musicalis, które wystąpią jako chór.

Jagoda Jagson – wokalistka, muzyk, artysta, kompozytor. Sama komponuje i pisze teksty. Od wielu lat komponuje własne utwory z których powstała jej pierwsza debiutancka płyta. pomysły muzyczne czerpie z ważnych momentów swojego życia, spotkań i rozstań. Jest to artystka kompletna, która nie boi się otwierać przed publicznością. Twórczość jest dla niej sposobem na wyrażanie siebie i kłębiących się w niej sprzecznych emocji, które można poczuć słuchając jej kompozycji. Nikt tak jak ona nie potrafi w tak piękny i subtelny sposób ująć słuchacza, który jest powiernikiem opowiadanych przez nią życiowych historii.

Jej utwory utrzymane są w głównie nostalgicznej stylistyce m.in. folku oraz dream pop’u. Jagoda na początku swoje wszystkie muzyczne myśli przelewała na fortepian i gitarę, które potrafiły odzwierciedlić jej bogate, artystyczne wnętrze. Jej Kojący głos i Surowość brzmienia autorskich utworów urozmaicił przepiękną aranżacją Michał Ciesielski, wplatając w jej piosenki instrumenty smyczkowe, a Marcin Makowiec producent i realizator płyty podczas nagrań zadbał o gitary i efekty elektroniczne, które nadały im głębokiego i monumentalnego dźwięku.

Miejsce: Teatr na Plaży

Data:06.12 , 17:30
06.12 , 19:00

Godzina: 17:30

Bilety: 35 zł / 40 zł

Kategoria: Kultura

Adres: al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot

WWW: www.teatrnaplazy.pl

Email: info@teatrnaplazy.pl

Tel.: 58 555-22-34

Fax: 58 555-22-36

Organizator: Teatr na Plaży

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ