Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Cykl „Praca ze słowem i dźwiękiem”

01.03 , 19:00 - 21:00

**Jak nie bać się pytać? Jak zrobić dobry radiowy wywiad? Czego w radiu nie widać, a o czym w czasie rozmowy warto pamiętać? Warsztaty z dziennikarzami radia Tok FM z Martą Perchuć-Burzyńską i Łukaszem Wojtusikiem ** Przykładów dobrych i złych wywiadów - nie zabraknie. Spróbujemy nauczyć się nie tylko ciekawie mówić, ale przede wszystkim - dobrze słuchać. Podstawy warsztatu dziennikarza radiowego, są dziś bazą do tworzenia podcastów, o czym również opowiemy.

Marta Perchuć-Burzyńska, dziennikarka radiowa i telewizyjna. Wydawca porannych informacji w Radiu TOKFM i autorka programów kulturalnych, współprowadząca audycję Poczytalni. Prowadząca programy i rozmowy w TVP Kultura, z którą związana jest od początku istnienia kanału. Z wykształcenia romanistka. Pasjonatka biegania.

Łukasz Wojtusik, dziennikarz kulturalny radia TOK FM, szef krakowskiej redakcji Grupy Radiowej Agory. Autor wielu rozmów z przedstawicielami kultury i sztuki. W radiu TOKFM prowadzi autorską audycję „Krakowskie Przedmieście”, współprowadzi program Poczytalni. Laureat nagrody Dziennikarzy Małopolski dla najlepszego dziennikarza kulturalnego /2013/. Wybrany najlepszym wykładowcą Uniwersytetu Dzieci 2018/2019. Autor książki – rozmów z ojcem Leonem Knabitem „Dusza z ciała wyleciała. Rozmowy o śmierci i nie tylko”; współautor z Piotrkiem Żyłką i Grzegorzem Kramerem SJ książki „Łobuzy. Grzesznicy mile widziani”. Ma super żonę, dwóch synów, dużo czyta, zbiera ikony, a gdy jest za głośno, jedzie do Tyńca. Albo idzie na Camino.

Miejsce: tymczasowa siedziba Art Inkubatora

Data:01.03 , 19:00 - 21:00

Godzina: 19:00 - 21:00

Bilety: -

Kategoria: Kultura

Adres: Sobieskiego 26/4, Sopot

WWW: http://goyki3.pl/

Email: -

Tel.: -

Fax: -

Organizator: Urząd Miasta Sopotu

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ