Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Wernisaż i wystawa prac "W świecie wyobraźni" w Filii Broadway

03.02 - 28.02, 16:00 - 19:00

Filia Broadway zaprasza na wernisaż wystawy „W świecie wyobraźni”, na którą składają się prace z terapii zajęciowej SPON z Sopotu.

3 lutego, o godz. 17:00 /poniedziałek/ Sopot Brodwino, ul. Kolberga 9 Wstęp wolny!

Prace pokazane na wystawie zatytułowanej „W świecie wyobraźni” wykonane zostały na terapii zajęciowej zorganizowanej przez SPON, czyli Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Sopocie w ramach dziennego pobytu w Domu Feniks. Stowarzyszenie istnieje od 28 lat, a terapia zajęciowa od niemalże tego samego czasu. Uczestnicy zajęć są dowodem na to, że zajęcie w życiu każdego człowieka jest bardzo ważne („ja też coś potrafię”), a jeśli się spodoba i innym, ileż jest satysfakcji i radości. Przedstawiamy Państwu prace o różnym stopniu trudności, ponieważ zadania dostosowane są do możliwości i zainteresowań uczestników. Oglądając naszą wystawę, odnajdziecie Państwo bajkowy świat collage’u, precyzję quillingu, orgiami, przepiękną fotografię.

Wystawę oglądać można od 3 do 28 lutego w godzinach otwarcia Biblioteki. (Regulamin organizacji imprez/wydarzeń kulturalnych znajduje się na stronie Biblioteki).

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Data:03.02 - 28.02, 16:00 - 19:00

Godzina: 16:00 - 19:00

Bilety: -

Kategoria: Kultura

Adres: Kolberga 9, 81-706 Sopot

WWW: www.mbp.sopot.pl

Email: filia7@mbp.sopot.pl

Tel.: 58 551-198-40

Fax: -

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ