Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

22.02 - 23.02, 10:00 - 16:00

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, to impreza, która na trwałe wpisała się w kalendarz trójmiejskich spotkań poświęconych nieruchomościom. Jak co roku odwiedzający ERGO ARENĘ mogą zapoznać się z ofertą developerów, pośredników kredytowych, banków, czy architektów wnętrz. Swoją obecność na Targach zapowiedzieli najwięksi na trójmiejskim rynku gracze, m.in..: Activa, Alfa Park, Allcon, Atal, Budner Inwestycje, City House, Domesta, Hossa, Robyg, Siódme Niebo czy Willbud.

Wiedza, i to jaka

Bogatą ofertę mieszkaniową z Trójmiasta i okolic uzupełnią targowe stanowiska firm oferujących usługi z dziedziny architektury wnętrz i finansowania inwestycji mieszkaniowych. Wszyscy eksperci, w swoich targowych stoiskach udzielać będą indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji. Goście Targów Mieszkaniowych mogą także bezpłatnie korzystać ze spotkań i warsztatów w salach wykładowych.

Na wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania na wynajem w celu zabezpieczenia posiadanego majątku czy też uzyskiwania przychodów z najmu, czeka potężna porcja wiedzy dobrze sprawdzonej w praktyce przez Stowarzyszenie Mieszkanicznik. Specjaliści Stowarzyszenia na spotkaniach omówią najważniejsze kwestie dotyczące zakupu mieszkania na wynajem, a przede wszystkim te dotyczące umowy najmu.

Trójmiasto, moje miejsce…

W sobotę (22 lutego, o godzinie 14.15, w ERGO ARENIE) odbędą się warsztaty dyskusyjne pod hasłem: „Mieszkać w Trójmieście – główne kierunki rozwoju nowego programu mieszkaniowego”, których celem jest przedstawienie głównych, aktualnych tendencji rozwoju urbanistycznego metropolii. W trakcie spotkania poruszone zostaną zarówno kwestie dopełniania istniejących już dzielnic jak i kreowania nowych kierunków rozwoju programu mieszkaniowego w Trójmieście. Zagadnienia te zostaną omówione także w kontekście perspektyw rozwoju układu komunikacyjnego oraz dostępności i wykorzystania infrastruktury społecznej. Partnerem merytorycznym spotkania jest Towarzystwo Urbanistów Polskich. W spotkaniu udział wezmą: prof. dr hab. inż. arch. Piotr Lorens Towarzystwo Urbanistów Polskich, Kierownik Katedry Urbanistyki i Planowania Regionalnego Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej; dr Anna Golędzinowska Rada Miasta Gdańska, dr Monika Arczyńska firma A2P2 oraz Karol Spieglanin prezes Forum Rozwoju Aglomeracji Gdańskiej a także: Sambor Mieruszewski z firmy Willbud; Kamil Estrop, kierownik ds. rozwoju Dom&House oraz Paweł Żygowski, prezes zarządu EKOdeweloper.

Zabierz wiedzę do domu…

Obok bogatej oferty wystawców i propozycji programowych na odwiedzających czeka też bezpłatny katalog „Trójmiejskie Inwestycje Mieszkaniowe”, w którym zamieszczone są prezentacje inwestycji znajdujących się aktualnie w sprzedaży w Trójmieście i okolicach, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy oraz kontakt do biura sprzedaży i wizualizacje budynków.

Odwiedzający Targi mogą również liczyć na bezpłatny komplet numerów Living Room i DOBREGO WNĘTRZA – inspirujących magazynów o urządzaniu domu, aranżacji wnętrz i sztuce użytkowej. Miłośnicy ciekawych wnętrz znajdą w nich piękne i oryginalne mieszkania, apartamenty, domy oraz przedmioty dekoracyjne.

Miejsce: ERGO ARENA

Data:22.02 - 23.02, 10:00 - 16:00

Godzina: 10:00 - 16:00

Bilety: Wstęp Wolny

Kategoria:

Adres: Plac Dwóch Miast 1, 81-736 Sopot/Gdańsk

WWW: ergoarena.pl

Email: biuro@ergoarena.pl

Tel.: 58 767 21 01

Fax: 58 760 10 29

Organizator: ERGO ARENA

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ