Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Pierwszy pokaz w sopockim kinie plenerowym

22.05 , 21:00 - 23:00

**Pierwszy pokaz w sopockim kinie plenerowo-samochodowym **

Na parkingu przy Operze Leśnej powstaną równolegle dwie strefy kina – samochodowe i plenerowe z dwoma niezależnymi wielkoformatowymi ekranami. W pierwszej strefie tradycyjnego kina plenerowego widzowie zrelaksują się wygodnie na leżakach, w drugiej oglądać będą filmy w swoich samochodach.

W piątek 22 maja o godzinie 21.00 zapraszamy na inaugurację sezonu sopockiego kina plenerowego i samochodowego. Na otwarcie sezonu wybraliśmy amerykańskie kino drogi – „Green Book" w reż. Petera Farrellego. Film, który zdobył ponad 50 nagród i nominacji, w tym ubiegłorocznego Oskara dla najlepszego filmu. Oparta na faktach niezwykła historia przyjaźni wybitnego czarnoskórego jazzmana i jego szofera. Mimo, że film porusza ważne tematy rasizmu i nietolerancji społecznej, jest zabawną historią, która pozostawia nas nie tylko w dobrym nastroju, ale daje też wiarę i nadzieję! Przed pokazem wyświetlimy też stare reklamy z kin samochodowych.

W pierwszej strefie znajdzie się 150 leżaków ustawionych z zachowaniem odpowiednich dystansów, a w drugiej przygotowaliśmy 30 miejsc dla samochodów. Bilety w cenie 15 zł od osoby (leżaki) i 30 zł od samochodu należy nabyć wcześniej na stronie www.kinosopot.pl. Nie będzie możliwości zakupu biletów na miejscu. Sprzedaż rozpocznie się jutro.

Prosimy o stosowanie się do zaleceń obsługi i ochrony miejsca wydarzenia. Wjazd samochodów możliwy będzie od godziny 20.00

Więcej informacji:

www.kinosopot.pl

www.facebook.com/kinosopot

** Organizatorzy**: Miasto Sopot, Stowarzyszenie Kulturalne Hamulec Bezpieczeństwa, Bałtycka Agencja Artystyczna BART.

Miejsce: Parking przy Operze Leśnej

Data:22.05 , 21:00 - 23:00

Godzina: 21:00 - 23:00

Bilety: 15-30 zł

Kategoria: Kultura

Adres: Moniuszki 12, Sopot

WWW: www.facebook.com/kinosopot

Email: -

Tel.: -

Fax: -

Organizator: Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ