Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Immortal Onion

22.05 , 20:00

Zapraszamy 22 maja o godz. 20.00 na występ trójmiejskiego zespołu Immortal Onion.

Skład zespołu: Ziemowit Klimek - kontrabas / gitara basowa / elektronika Tomir Śpiołek - fortepian / e-pianino Wojtek Warmijak - perkusja.

Zespół został założony wiosną 2016, a już w 2017 roku wyszedł ich pierwszy debiutancki album "Ocelot of Salvation", który miał swoją premierę na festiwalu Warsaw Summer Jazz Days, otwierając festiwal z Kamasi Washington. Premiera koncertu w Gdańsku odbyła się na festiwalu Jazz Jantar.

Trio wykonało swój oryginalny materiał w wielu miejscach, między innymi podczas 41. ceremonii wręczenia nagród na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Ich bliski związek z przemysłem filmowym wykracza nawet poza to, ponieważ stworzyli i wykonali improwizowane partytury na żywo do dwóch filmów animowanych: na II Międzynarodowym Festiwalu Filmów Animowanych w Gdańsku i na 17. Festiwalu Filmów Niemych na nagradzanym „Kino” Pod Baranami ”w Krakowie.

Zespół miał również przyjemność uczestniczyć w 35-leciu Mayoness Guitars wśród takich artystów, jak Federico Malaman, Maurizio Rolli, Hadrien Feraud.

Inspiracją do założenia zespołu byli, między innymi, Esbjörn Svensson, Hiromi Uehara i Tigran Hamasyan. Pod względem gatunku Immortal Onion oferuje śmiałe połączenie wielu pozornie odległych stylów - jazzu, muzyki filmowej, minimalizmu i fuzji , muzyka elektroniczna, a nawet progresywny metal.

Unikalne brzmienie grupy wywodzi się z różnorodności stylistycznej i umiejętnego łączenia rytmicznie złożonych, energetycznych riffów z minimalistycznymi, transowymi rytmami i lirycznymi motywami.

Więcej o zespole: https://immortalonion.com

Koncert został zarejestrowany 20 stycznia 2019 roku w Teatrze na Plaży i będzie prezentowany na kanale yt Teatru na Plaży

https://youtu.be/bPVamZI97oE?fbclid=IwAR0LOlDDtppvgFdsclrbANbIAa0t1GINaeJBNl2wnFmdvShOcBm_AisQfUA

Miejsce: Teatr na Plaży

Data:22.05 , 20:00

Godzina: 20:00

Bilety: -

Kategoria: Kultura

Adres: al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot

WWW: www.teatrnaplazy.pl

Email: info@teatrnaplazy.pl

Tel.: 58 555-22-34

Fax: 58 555-22-36

Organizator: Teatr na Plaży

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ