Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

LASY: Niedziele rekreacyjne

14.06 , 10:15 - 13:30
21.06 , 10:15 - 13:30
28.06 , 10:15 - 13:30
05.07 , 10:15 - 13:30

LASY to więcej niż las. To nowa scena, bar, muzyka i doświadczenie bycia razem. W niedziele będzie to zaś miejsce rekreacji.

Zapraszamy na zajęcia! O 10.15 rozpoczną się powolne ćwiczenia ruchowo-oddechowe QIGONG prowadzone przez Magdalenę Ratajczyk, a o 12.00 startuje ZUMBA napędzana przez Anię Cegłowską.

Zajęcia będą odbywać się na głównej scenie Opery Leśnej.

Wstęp na zajęcia w cenie biletu na zwiedzanie. Bilety do nabycia w Kasie Opery Leśnej. Mieszkańcy Sopotu za okazaniem karty sopockiej mogą skorzystać z zajęć za darmo. Więcej informacji: https://bart.sopot.pl/o-nas/aktualnosci/763-opera-lesna-otwarta-dla-zwiedzajacych.


QIGONG to powolne ćwiczenia ruchowo – oddechowe nie wymagające specjalnej sprawności fizycznej, które mogą być praktykowane w każdym wieku. Prowadzone od kilkudziesięciu lat na Zachodzie oraz w Chinach badania medyczne nad skutecznością ćwiczeń Qigong dowodzą, że pomaga on w radzeniu sobie ze stresem, przyczynia się do leczenia chronicznych chorób, usprawnia kondycję fizyczną, poprawia sprawność umysłową, zmniejsza poziom oddziaływania wielu chorób oraz niektóre z nich pozwala całkowicie wyeliminować. Jest doskonały na widoczne odwrócenie spadku sprawności fizycznej w starszym wieku. Dzięki nim uwolnisz się od rozbieganych myśli oraz napięć, doskonale się zrelaksujesz, usprawnisz i uelastycznisz stawy, a także zrobisz dużo dobrego dla narządów i układów wewnętrznych.

Zajęcia poprowadzi Magda Ratajczyk - instruktorka Qigong, absolwentka Międzynarodowego Instytutu Refleksologii Twarzy, Międzynarodowego Studium Refleksoterapii, uczennica Lone Sorensen. Jej głównym pragnieniem jest przekazywanie wiedzy i mówienie ludziom, jak wiele jest prostych metod, którymi można wspomóc swoje zdrowie, przywrócić zaburzoną równowagę oraz zapobiec wystąpieniu różnych dolegliwości i chorób.


ZUMBA z Zdrowi i Aktywni to innowacyjne połączenie tańca i fitnessu. Każde zajęcia to świetna zabawa i setki spalonych kalorii. Proste kroki może powtórzyć każdy, a zamiast oddawać się monotonnym ćwiczeniom, bawimy się przy muzyce z całego świata. Zumba kształtuje naszą sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w dobry nastrój.

Prowadząca zajęcia Ania Cegłowska jest jedną z pierwszym w Polsce i pierwszą na Pomorzu instruktorką Zumba Fitness. Prowadzi regularne zajęcia w Trójmieście, jest prezenterem na maratonach i imprezach w całej Polsce. Zajęcia przez nią prowadzone to gwarancja świetnej zabawy, oryginalnych choreografii i energetycznej muzyki. Założycielka firmy Z-Dance i Stowarzyszenia „Zawsze w Formie”. Organizatorka największych imprez Zumba Fitness na Pomorzu.

Miejsce: Opera Leśna Sopot

Data:14.06 , 10:15 - 13:30
21.06 , 10:15 - 13:30
28.06 , 10:15 - 13:30
05.07 , 10:15 - 13:30

Godzina: 10:15 - 13:30

Bilety: Wstęp na zajęcia w cenie biletu na zwiedzanie. Bilety do nabycia w Kasie Opery Leśnej w dniu zajęć. (Karta Sopocka: Mieszkańcy Sopotu za okazaniem karty sopockiej mogą skorzystać z zajęć za darmo.)

Kategoria: Sport i Rekreacja

Adres: Moniuszki 12, 81-829 Sopot

WWW: www.bart.sopot.pl; www.facebook.com/lasysopot

Email: sekretariat@bart.sopot.pl

Tel.: +48 58 555 84 00

Fax: -

Organizator: Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ