Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Kajaki.pl

Biuro Turystyki Aktywnej KAJAKI.PL powstało dzięki inicjatywie 2 osób: Mariusza Panka i Tomasza Plitnika.

Od końca lat 80-tych organizujemy spływy kajakowe - początkowo sobie i znajomym, później dla szerokiej rzeszy Klientów.

W tej chwili nasz zespół składa się z 5 osób pracujących w biurze w Sopocie oraz kilkunastu osób obsługujących spływy w terenie.

Dysponujemy bazą przeszło 350 kajaków w tym ponad 200 polietylenowych i kanu, niezbędnym specjalistycznym transportem oraz ogromnym doświadczeniem. Obsługujemy wszystkie rzeki w północnej Polsce, od Mazur i Suwalszczyzny, przez Pomorze i Bory Tucholskie, do Pojezierza Drawskiego oraz rzeki Litwy i Łotwy.

Co roku uczestniczymy w najważniejszych targach turystycznych w Polsce. Spotkacie nas na targach Wiatr i Woda , Glob Katowice, Gdańskich Tragach Turystycznych, Targach Lato w Warszawie.

Z naszymi klientami nawiązujemy przyjacielskie stosunki, po jednorazowym korzystaniu z naszych usług przyznajemy każdemu rangę STAŁEGO KLIENTA i udzielamy korzystnych rabatów.

Z naszych usług korzysta także wiele firm, które uznają spływ kajakowy jako atrakcyjną formę integracji. Naszymi dotychczasowymi klientami byli między innymi : Wydawnictwo G+J, Portal Turystyczny http://www.wakacje.pl/, Bank BZ WBK, Rafineria Gdańska.

Adres: Parkowa 64

Miejscowość: 3 Sopot

WWW: www.kajaki.pl

Email: biuro@kajaki.pl

Tel.: 585502774

Fax: 585502774

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ