Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Klinika Stresu

Klinika Stresu to projekt inspirowany Metodą Redukcji Stresu Opartej na Uważności – Mindfulness-Based Stress Reduction – MBSR.

Prowadzimy wykłady i kursy uczące metod i technik radzenia sobie ze stresem. Programy warsztatów opracowane zostały na podstawie Metody Redukcji Stresu Opartej na Uważności (MBSR Mindfulness-Based Stress Reduction) stworzonej przez prof. Jona Kabat-Zinna z Kliniki Redukcji Stresu Uniwersytetu Medycznego Massachusetts – Center for Mindfulness in Medicine, Health Care, and Society, Worcester, USA. Metoda Redukcji Stresu Oparta na Uważności stosowana jest z powodzeniem od 1979 roku w wielu placówkach służby zdrowia, w biznesie, w szkolnictwie oraz przez osoby indywidualne w Stanach Zjednoczonych oraz w wielu innych krajach.

Jeśli chcesz:

zapraszamy do udziału w warsztatach redukcji stresu opartych na uważności – Mindfulness.

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy pragną nauczyć się radzić sobie ze stresem i poprawić jakość życia. W czasie spotkań uczestnicy poznają nowoczesne i zweryfikowane naukowo techniki redukcji stresu opracowane na podstawie programu MBSR . Klinika Stresu to centrum aktywnego uczenia się jak wykorzystywać własne zasoby do poprawy zdrowia i samopoczucia.

Adres: Lipowa 9

Miejscowość: 81-702 Sopot

WWW: klinikastresu.com.pl

Email: info@klinikastresu.com.pl

Tel.: 691355400

Fax: -

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ