Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Klub Muzyczny "Scena"

Klub Muzyczny "SCENA" to nowe miejsce na mapie muzycznych doświadczeń Trójmiasta. Taneczne noce i jazzowe wieczory przy stolikach to doskonała propozycja dla wszystkich szukających kulturalnej rozrywki. Muzyka zawsze grana na żywo to niepowtarzalna wartość zagwarantowana dla Państwa w każdy weekend. W cyklicznych spotkaniach "SCENĘ" odwiedzają uzdolnieni muzycy dbający o wspaniałe przeżycia audiofoniczne. Jazz Jam Sessions w każdy piątek oraz Covery na żywo na sobotnie wieczory. Spotkania z jazzem odbywają się pod artystycznym patronatem Stowarzyszenia Muzyków Jazzowych, dancingi prowadzone są przez znanego trójmiejskiego muzyka oraz dziennikarza Jarka Janiszewskiego.

Przyjemnie zaaranżowana przestronna powierzchnia klubu gwarantuje niezapomniane chwile spędzone na parkiecie i przy rozmowach prowadzonych do białego rana. Pięknie przygotowane stoliki, przydymione światło i widok na morze zapewniają przyjemną nieskrępowaną atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi podczas romantycznych wieczorów.

W stylowo zaaranżowanej przestrzeni dodatkowej "Sali Klubowej" można skosztować drinków serwowanych przez świetnych barmanów czy nadrobić przyjacielskie zaległości w rozmowach przy akompaniamencie delikatnej muzyki w klimacie chill out.

Adres: Al. F. Mamuszki 2

Miejscowość: 81-729 Sopot

WWW: www.scenaklub.pl

Email: biuro@scenaklub.pl

Tel.: 601 208 435

Fax: -

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ