Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Sun & Snow Wynajem Apartamentów

Sun & Snow sp. z o.o. jest największym w Polsce operatorem zarządzającym wynajmem apartamentów w miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach, i należy do grupy spółek Sun & Snow S.A.

Firma Sun & Snow Sp. z o.o. jest obecna na rynku od 2008 roku, i w tym czasie stworzyła sprawdzony model współpracy z właścicielami apartamentów, w imieniu których zarządza wynajem. Stosuje też wysokie standardy w obsłudze gości, do których należą osoby prywatne oraz klienci biznesowi, zarówno z Polski, jak i zagranicy.

Prezesem Zarządu Sun & Snow jest Marcin Dumania, który jest współzałożycielem spółki. Wcześniej przez kilkanaście lat pracował w największych globalnych firmach doradczych: Deloitte, A.T. Kearney, Accenture oraz Roland Berger Strategy Consultants, gdzie przeszedł pełną ścieżkę kariery od analityka do partnera. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość.

Spółka Sun & Snow jest zaangażowana w budowę dwóch eleganckich ośrodków wypoczynkowych pod marką Sun & Snow Resorts. Pierwsza z inwestycji powstaje w Szklarskiej Porębie i docelowo obejmie trzy budynki apartamentowe oraz condohotel. Jest to nowatorska koncepcja ośrodka typu vacation park, a wartość inwestycji sięga kwoty 80 mln złotych. Drugi projekt powstaje w pobliżu Rezerwatu Lipki w Zakopanem, u podnóża Giewontu. Trzy budynki apartamentowe są już oddane do użytkowania. Trwa budowa 2 budynków aparthotelowych. Do grupy Sun & Snow S.A. należą także spółki Sun & Snow Real Estate Sp. z o.o. oraz Pobyty.pl.

Sun & Snow Real Estate Sp. z o.o. to wyspecjalizowana spółka zajmująca się doradztwem w obszarze inwestycji w nieruchomości przeznaczone na wynajem. Wspiera potencjalnych inwestorów w wyborze odpowiedniej lokalizacji i formy inwestycji. Doradza także deweloperom w zakresie projektowania, budowy, finansowania i komercjalizacji ich inwestycji .

Pobyty.pl Sp. z o.o. jest właścicielem portalu Pobyty.pl, który oferuje turystom możliwość zarezerwowania różnego typu sprawdzonych miejsc noclegowych. Oferta obejmuje Polskę, a także na Słowacji, Słowenii, Chorwacji, we Włoszech, w Bośni i Hercegowinie.

Adres: Władysława Łokietka 19

Miejscowość: 81-735 Sopot

WWW: https://www.sunandsnow.pl/

Email: sopot@sunandsnow.pl

Tel.: 882055088

Fax: -

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ