Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

KartCenter Sopot

KARTS FRIENDS & LEISURE

Pozwól nam dobrze wykorzystać Twój czas. Przecież zawsze marzyłeś, żeby poczuć się jak kierowca F1. Na sopockim torze, w najsilniejszych maszynach, możesz rozwinąć prędkość nawet do 70 kilometrów na godzinę siedząc 6cm nad ziemią! Zakładasz kask i rękawice, a cały stres i negatywne emocje wtapiasz w asfalt. Adrenalina wyścigu pozostanie z Tobą na długo. Pamiętaj, spotkanie na torze zmienia ludzi.

Wnosimy zupełnie nowe standardy do polskiego, amatorskiego kartingu. Najdłuższy tor kartingowy w Trójmieście długości 520 metrów i szerokości min. 6m pokryty jest specjalnie do tego celu wylaną warstwą asfaltu. Maksymalna przyczepność, dużo miejsca do wyprzedzania oraz 30-metrowy, jedyny w Polsce most gokartowy są gwarancją Twojego zadowolenia. Specjalnie umocnione bandy z polietylenu zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki dużej powierzchni na torze ścigać może się jednocześnie aż 12 zawodników.

Nasz zaawansowany system pomiaru czasu holenderskiej firmy AMB pozwala mierzyć czasy okrążeń z dokładnością do 1/1000s. Dzięki niemu widzowie mogą na bieżąco śledzić przebieg zawodów na ekranach LCD, a kierowcy po ukończonym wyścigu dostają spersonalizowane wydruki z czasami każdego okrążenia. W cenie wyścigu zawarte jest pełne wyposażenie dodatkowe: kaski, kombinezony, rękawice. Jeśli chcesz ścigać się z grupą przyjaciół, pozwól nam ułożyć Wam scenariusz spotkania. Skonfigurujemy dla Was najbardziej optymalne zawody na torze i zorganizujemy imprezę okolicznościową (firmowe, integracyjne, wieczory kawalerskie, urodziny itp.).

Obiekt KartCenter to nie tylko gokarty i adrenalina związana z wyścigiem. Zaraz po szybkiej jeździe możesz się zrelaksować na jednym z dwóch tarasów widokowych. Mieszcząca się na I pietrze kawiarnia RaceLineCafe oferuje ponad 20 rodzajów kaw, wyszukane drinki oraz przekąski. Gdy odpoczniesz, zapraszamy Cie na jedną z wielu imprez, jakie organizujemy. Liberation Day i owocowe rytmy reggae? A może koncert na żywo na naszej KartCenterowej scenie? O wszystkich wydarzeniach dowiesz się więcej na stronie www.kartcenter.pl.

KartCenter Sopot. Przebijamy wszystko.

Adres: 3 Maja 69 C

Miejscowość: 81-850 Sopot

WWW: www.kartcenter.pl

Email: pitstop@kartcenter.pl

Tel.: 692277978

Fax: -

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ