Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Park Wodny Sopot Sp. z o.o.

Park Wodny Sopot Sp. z o. o. Ul. Zamkowa Góra 3-5 81-713 Sopot

Aquapark Sopot to przede wszystkim zespół wewnętrznych i zewnętrznych basenów rekreacyjnych. Na terenie obiektu znajduje się również: kompleks Świata Saun, dwa bary szybkiej obsługi przy basenach, bowling z własnym barem restauracyjnym oraz klub restauracyjny Pick&Roll z kompleksem zewnętrznych letnich zadaszonych Tarasów i towarzyszącym im pawilonem restauracyjnym. Doskonała lokalizacja Parku Wodnego Sopot sprawia, że bez problemu można dostać się do niego komunikacją miejską lub też Szybką Koleją Miejską łączącą całe Trójmiasto. Obiekt usytuowany jest na skarpie, 200 m od plaży tuż obok trasy spacerowej i rowerowej biegnącej wzdłuż morza.

Tarasy przy Klubie Pick&Roll (przy Aquaparku) to taras z podłogą z drzewa tekowego, o powierzchni 2000 m2, zadaszony z widokiem na Zatokę Gdańską, z własnymi węzłami sanitarnymi oraz pawilonem gastronomicznym-Wine Barem.

Adres: Zamkowa Góra 3-5

Miejscowość: 81-713 Sopot

WWW: www.aquaparksopot.pl

Email: bok@aquaparksopot.pl

Tel.: 58 555 85 23

Fax: 58 555 85 85

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ