Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

SPZOZ Uzdrowisko Sopot

UZDROWISKO SOPOT**** to malownicze, nadmorskie uzdrowisko o szczególnych walorach klimatycznych i krajobrazowych. Dzięki swojemu położeniu doskonale zaspokaja wszystkie potrzeby kuracjuszy w dziedzinie lecznictwa i relaksu.Spacery brzegiem morza i molem, szczególnie przy wiatrach od morza umożliwiają talasoterapię. Bliskość plaży przy słonecznej pogodzie pozwala wykorzystać zalety helioterapii. Piękne lasy pokrywające wysoczyznę morenową zachęcają do spacerów i terenoterapii. Dysponujemy nowoczesną bazą zabiegową , w której wykonujemy ponad 60 zabiegów z zakresu: kinezyterapii,wodolecznictwa, peloidoterapii, elektrolecznictwa , krioterapii, masaży i.in. Wysoki poziom świadczonych przez nas usług potwierdza certyfikat ISO 9001:2008.

Prowadzimy leczenie schorzeń: - narządu ruchu - układu krążenia - układu oddechowego - reumatyczne - osteoporozę - cukrzycę Stworzyliśmy pełną życzliwości atmosferę, zadbaliśmy o smaczne i pożywne posiłki. Nasza wysoko wyspecjalizowana kadra medyczno-terapeutyczna otacza troską przez całą dobę. Zorganizowaliśmy odpowiednie warunki do rehabilitacji i odnowy biologicznej.

Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik" 81-820 Sopot, ul. 23 Marca 105 Obiekt położony jest na leśnej polanie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w otoczeniu lasów mieszanych, 3 km od plaży sopockiej. Obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Swoim gościom oferuje pokoje 1-, 2- i 3- osobowe z pełnym węzłem sanitarnym , z balkonami i odbiornikami telewizyjnymi. Obiekt Sanatorium posiada nowoczesną ekologiczną kotłownię z pompami ciepła i kolektorami słonecznymi. Sanatorium posiada również inhalatorium zbiorowe ze specyficznym mikroklimatem, którego cechą jest występowanie aerozolu powstającego z solanki.

Sanatorium Uzdrowiskowe "Perła" 81-731 Sopot, ul. Bitwy pod Płowcami 62 Obiekt położony jest w strefie uzdrowiskowej miasta Sopot , zlokalizowany w dolnej jego części w odległości 200 m od plaży. Czteropiętrowy budynek posiada 150 miejsc w pokojach 1, 2, i 3-osobowych z pełnym węzłem higieniczno-sanitarnym i balkonem.

Adres: Chrobrego 6/8

Miejscowość: 81-756 Sopot

WWW: www.lesnik.sanatoria.com.pl

Email: lesnik@sanatoria.com.pl

Tel.: 58 555-08-82

Fax: 58 555-08-82

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ