Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Sheraton Sopot Hotel

Sheraton Sopot Hotel położony jest bezpośrednio przy sopockiej plaży, tuż obok słynnego, najdłuższego molo w Europie. Oferuje 189 pokoi, w tym 7 apartamentów, bary, restauracje, najnowocześniejsze centrum konferencyjne i Spa. Bliskość Bałtyku, plaży oraz centrum miasta czynią z Hotelu Sheraton nie tylko wspaniałe miejsce wypoczynku, ale i idealną przestrzeń konferencyjną z wyjątkowym klimatem dla biznesu.

Sheraton Sopot Hotel zyskał uznanie jako najnowocześniejsze i największe Centrum Konferencyjne na Pomorzu posiadające 4000 m2 sal konferencyjnych i bankietowych. 10 sal konferencyjnych wyposażonych jest w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i odpowiadają różnym potrzebom gości. Nowe sale Balowe Baltic Panorama z widokiem na morze oraz Marco Polo to wyjątkowe miejsca goszczące wyjątkowe wydarzenia. Obie sale oferują wiele możliwości aranżacji i ustawień. To idealne miejsca na niezapomniane wesela, przyjęcia, rodzinne i firmowe spotkania. Sala Balowa Baltic Panorama to doskonała propozycja dla firm szukających dogodnego miejsca konferencyjnego w wyjątkowym otoczeniu. Sala Columbus z ponad 550 m2 powierzchni , 7 m wysokości, możliwością pomieszczenia 650 osób w układzie teatralnym oraz wstawienia bardzo dużych obiektów, służy konferencjom, pokazom mody, koncertom i dużym eventom firmowym. Hotel Sheraton w Sopocie to również doskonałe miejsce spotkań firmowych jak i z przyjaciółmi przy wspólnym posiłku w Restauracji Café Polskie Smaki, która serwuje wyśmienite, regionalne dania kuchni polskiej oraz kaszubskiej, restauracji Wave, klimatycznej resturacji Vinoteque Food & Wine oraz Barze 512. Atrakcją wyróżniającą hotel jest Spa oferujące gościom i mieszkańcom Trójmiasta profesjonalne usługi i zabiegi.

Adres: Powstańców Warszawy 10

Miejscowość: 81-718 Sopot

WWW: http://www.sheraton.pl/sopot/

Email: sopot@sheraton.com

Tel.: +48 (58) 767 1000

Fax: +48 (58) 767 1001

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ