czerwiec, 2022

10cze20:00AG Carmen x Burnos "Heartache" Live Act20:00 Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Szczegóły

AG Carmen x Burnos Live Act to intymna i kameralna odsłona materiału wokalistki. Bogate studyjne aranże zostały zminimalizowane do pianina, syntezatorów i elektronicznych sampli, które prowadzi warstwa wokalna. Ta premierowa i jedyna w swoim rodzaju odsłona albumu „Heartache” będzie emocjonalnym wynurzeniem wokalistki opartym na unikalnym i inspirującym brzmieniu stworzonym przez Szymona Burnosa.
AG Carmen – wokalistka, songwriterka, producentka. Z wykształcenia muzyk jazzowy. Tworząc, odnajduje się jednak w nurcie alternatywnego pop/rocka z elementami muzyki elektronicznej. Jest autorką kompozycji jak i tekstów w swoich utworów. Single “Bones”, “Błogostan”, “Zew”, “Black Sun” oraz najnowszy o tytule “Powroty”, które do tej pory się ukazały, to zapowiedź debiutanckiego albumu, który wokalistka zatytułowała “Heartache”.
W muzyce AG Carmen wszystko wychodzi z emocji, dlatego w jej twórczości można odczuć dużo nostalgicznych i sentymentalnych zagrań zestawionych obok przebijającej się nadziei w warstwie tekstowej i muzycznej.
Współpracuje z utalentowanymi polskimi muzykami i producentami tj. Michał Lange czy Andrzej Dziadek, którzy wnoszą do jej muzyki świeżość, pozostając jednocześnie wiernymi założeniom autorki.
Szymon Burnos – pianista, klawiszowiec, kompozytor, producent, wokalista. Porusza się między stylistycznymi szczelinami. W swojej wrażliwości płynnie łączy różne, często skrajne światy muzyczne, a jego inklinacje i inspiracje sięgają wielu języków od muzyki akustycznej, improwizowanej, eksperymentalnej przez jazz, rock, hip-hop do szeroko pojętej elektroniki. Współzałożyciel wydawnictwa Alpaka Records. Współtworzył gdańskie zespoły, między innymi: Algorhythm, delay_ok, Nene Heroine, Tomasz Chyła Quintet, Mu, The Sonic Syndicate. Współpracował, nagrywał i koncertował z wieloma wykonawcami, między innymi: Majlo, The Fruitcakes, Ścianka, Olo Walicki, Tymon Tymański, Wojtek Mazolewski. Kilkukrotnie nominowany do nagrody Fryderyka z trójmiejskimi albumami w kategorii “Jazz i Muzyka Rozrywkowa”. Koncertował w Polsce, Europie i Azji.”
Bilety: 30 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu
online:
https://goout.net/pl/ag-carmen-and-szymon-burnos/szjrtlt/

Organizator

Teatr BOTO Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Go to Top