sierpień, 2021

11sie20:0022:00BOTO FEST: Patrycja Ziniewicz - List do Czarnego Anioła (piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk)20:00 - 22:00 Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Szczegóły

Drodzy Przyjaciele BOTO!
Jest lato, są wakacje, a my możemy ponownie spotykać się w coraz większym gronie! W trakcie pandemii nie udało nam się należycie poświętować naszych urodzin, dlatego w tym roku przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego. BOTO FEST’11 to szereg wydarzeń, które będziemy organizować, aby uczcić 11 lat naszego funkcjonowania!
Koncert rozpocznie się o 20:00 w naszym BOTO ogródku!
Poświęcony będzie on piosenkom z repertuaru tajemniczej Ewy Demarczyk, polskiego Czarnego Anioła, który od dawna unikał publicznych wystąpień. Legenda słynnej Piwnicy pod Baranami. Zawsze spowita w czerń, wypełniała sale swoją osobą i hipnotyzowała zasłuchaną publiczność. Czysta interpretacja, perfekcyjna dykcja i głębokie spojrzenie.
“Pierwszym utworem, który mnie oczarował był Grande Valse Brillante. Moja nauczycielka śpiewu wykonywała go zza drzwi sali gdzie odbywały się nasze lekcje. Miałam zaledwie 13 lat, ale i tak zdecydowałam, że muszę wziąć te piosenkę na warsztat. Tak zaczęła się moja fascynacja Czarnym Aniołem.
Po latach zdecydowałam podjąć się wyzwania i zorganizować ten koncert. Do współpracy zaprosiłam świetnych muzyków młodego pokolenia. Zapraszamy Państwa do wysłuchania wielu drobnych historii, które opowiada każda z tych piosenek.” Patrycja Ziniewicz
Skład:
Patrycja Ziniewicz – wokal
Jan Jarecki – piano
Adam Pachla – kontrabas
Kacper Skolik – perkusja
Do zobaczenia w BOTO!
-> więcej informacji o BOTO FEST:
https://boto.art.pl/index.php/2021/05/07/boto-fest11/
***
Regulamin:
– obowiązują maseczki zasłaniające usta i nos
– obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu
– uzupełnienie krótkiego oświadczenia o braku styczności z covid- 19 (dostępne na miejscu)

Organizator

Teatr BOTO Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Go to Top