grudzień, 2021

09gru21:00BOTO post-pandemicznie: Akademia BOTO: Irek Wojtczak zaprasza studentów AMUZ21:00 Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Szczegóły

Niestety obostrzenia znowu się zmieniają – aktualnie na widownię możemy wpuścić jedynie 50% osób. W związku z tym podjęliśmy trudną decyzję o tym, że 9.12. odbędzie się ostatni Czwartek Jazz-owy BOTO post-pandemicznie w tym roku.
Mamy nadzieję, że wkrótce wrócimy z nową energią i pełną widownią.
Na razie zapraszamy serdecznie na wyjątkowe zakończenie cyklu, w którym to zaskakujący Irek Wojtczak zaprasza do udziału wszystkich zainteresowanych studentów gdańskiej Akademii Muzycznej.
Będzie to Akademia BOTO, czyli magiczna szkoła improwizacji, w której to zamiast piegów uczniowie otrzymują oklaski od widzów.
Irek Wojtczak – saksofonista, improwizator, aranżer, twórca nieprzewidywalny, wymykający się jednoznacznym definicjom muzyki. Znakomicie wpisał się w polską scenę muzyczną gdzie jako lider, sideman czy solista nagrał ponad czterdzieści albumów. Został doceniony przez czołowych amerykańskich krytyków magazynów All About Jazz i The New York City Jazz Record takich jak: Karl Ackermann, C.Michael Bailey, Budd Kopman czy Ken Waxman. Utwór z płyty Irek Wojtczak Folk Five ukazał się na samplerze dołączonym do brytyjskiego miesięcznika muzycznego The Wire.
Irek Wojtczak o nadchodzącym czwartku:
,,Tylko tak w tych trudnych czasach mogę zareklamować nasz ostatni jazz.
Wszystko się kończy i wszystko zaczyna..Boto, Gdańsk, Sopot, Gdynia.
Czwartkowe konfrontacje! Akademia w Boto !!! Iiii…rrrr….eeee…kkk…
Studenci Akademii Muzycznej w Gdańsku wraz z Irkiem Wojtczakiem, poprzez dźwięki opowiedzą o swojej życiowej, osobistej i muzycznej historii.”
***
Bilety: 20 zł
online: https://goout.net/pl/teatr-boto/vzitjd/
****
Obowiązują następujące wytyczne:
–maseczki zasłaniające usta i nos
– przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
– przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Organizator

Teatr BOTO Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Go to Top