wrzesień, 2021

09wrz21:0023:30BOTO post-pandemicznie: Aleksandra Kutrzepa Quartet21:00 - 23:30 Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Szczegóły

Od 2015 roku Aleksandra Kutrzepa Quartet z powodzeniem realizuje swoją wizję nowoczesnego jazzu, nie bojąc się wychyleń zarówno w stronę awangardy jak i ludowych inspiracji. Świetne recenzje dwóch wydanych przez zespół albumów umacniają pozycję kwartetu na rynku jazzowym zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Repertuar zespołu składa się z autorskich kompozycji łączących elementy współczesnego jazzu i muzyki ilustracyjnej. Kwartet ma na swoim koncie ponad 100 koncertów w 9 krajach.
Rankingi:
– Album „Impressions” trafił w grudniu 2018 roku na listę SUBIEKTYWNA PIĄTKA – najlepsze albumy 2018: polskie debiuty wg Krzysztofa Komorka.
– W plebiscycie podsumowującym rok 2018, album ,,Impressions” zajął 4 miejsce w kategorii ,,POLSKA JAZZOWA PŁYTA ROKU” (Plebiscyt JazzPRESS oraz Radio JAZZ.fm)”.
– W 2019 roku liderka zespołu znalazła się na liście 13 najlepszych skrzypków w Polsce wg. Jazz Forum.
– W plebiscycie podsumowującym rok 2019, Aleksandra Kutrzepa znalazła się w pierwszej piątce w kategorii POLSKI JAZZOWY WYKONAWCA ROKU (plebiscyt JazzPRESS oraz RadioJAZZ.fm)
– W rankingu przygotowanym przez portal Polska Płyta / Polska Muzyka, album „Mermaid” trafił na listę 10 najlepszych albumów jazzowych 2019 roku
Członkowie zespołu:
Aleksandra Kutrzepa– Skrzypce
Bartłomiej Garczyński– Gitara
Michał Studniarek– Bas
Robert Kutrzepa– Perkusja
***
Bilety: 20 zł
online: https://goout.net/pl/teatr-boto/vzitjd/
****
Obowiązują następujące wytyczne:
–maseczki zasłaniające usta i nos
– przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
– przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

Organizator

Teatr BOTO Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Go to Top