sierpień, 2021

05sie21:0023:30BOTO post-pandemicznie: Kamil Zawiślak / Luis Mora21:00 - 23:30 Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Szczegóły

Kolejna odsłona cotygodniowych spotkań jazzowych w BOTO. Tym razem wystąpią przed Państwem:
Luis Mora & Wishlake to duet muzyków tworzących wspólnie w trójmiejskim post-jazzowym zespole – Quantum Trio (grand prix na Jazz Juniors w 2017 roku, płyty takie jak „Gravity”. „Particles & Waves” czy „Red Fog” nagrana we Włoszech)
Luis i Kamil poznali się w Rotterdamie, na uczelni artystycznej Codarts w 2009 roku i od tamtego momentu, rozwija się nie tylko ich przyjaźń, ale i muzyczna wędrówka.
Tym razem szaloną kreatywność na bębnach Luis zetrze z materiałem Wishlake’a, czyli alter-ego Kamila Zawiślaka, pianisty, ale także wokalisty. Nie będą to jednak typowe piosenki popowe, a improwizowane, impresjonistyczne wersje, niepublikowanego dotychczas drugiego albumu solowego Wishlake’a – Drowning.
Czeka na Państwa zatem mieszanka ekspresyjnych wokali, fortepianowych brzmień i solidnej dawnki bębnów w formie wybuchowego, scenicznego eksperymentu.
Obowiązują następujące wytyczne:
–maseczki zasłaniające usta i nos
– przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
– przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

Organizator

Teatr BOTO Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Go to Top