sierpień, 2021

12sie21:0023:45BOTO post-pandemicznie: Wiśniewski / Gumienny / Gos21:00 - 23:45 Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Szczegóły

Kolejna czwartkowa dawka jazzu w BOTO.
Zaczynamy tradycyjnie o 21:00.
Bilety: 20 zł
online: https://goout.net/…/boto-post-pandemicznie…/nfpj/
W tym tygodniu wystąpią dla Państwa:
Ignacy Jan Wiśniewski – instrumenty klawiszowe
Krzysztof Gumienny – gitara elektryczna
Michał Gos – perkusja
Ignacy Jan Wiśniewski – pianista, kompozytor, sideman, lider Ignacy Wiśniewski Trio (Adam Żuchowski/kontrabas, Paweł Osicki/perkusja) – Jazz Shirim (2016) i Kantata Jazzowa / z wokalistą Kamilem Dominiakiem i tekstami Michała Rusinka (2018). Wspólnie z Pawłem Nowakiem założył zespół Almost Jazz Group – Accordina (2012), Na Kaszebach (2014) oraz Fade Out (2017). Kompozytor muzyki filmowej i teatralnej oraz musicali, kierownik muzyczny spektakli teatralnych. Wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku. Współzałożyciel fundacji wydawniczej WOOD and MOOD. Stypendysta programu ministerialnego Młoda Polska 2018. Specjalizuje się w akompaniowaniu aktorom i śpiewakom. W 2021 wydaje płytę Ignacy Wiśniewski DUOS wspólnie z Olo Walickim, Mikołajem Trzaską, Michałem Bryndalem i Marcinem Januszkiewiczem.
Krzysztof Gumienny – gitarzysta, kompozytor muzyki teatralnej, realizator dźwięku, wykładowca w African Music School w Republice Środkowej Afryki. Lider projektów muzyki autorskiej z pogranicza jazzu i world music.
Michał Gos – perkusista wywodzący się z trójmiejskiej sceny niezależnej. Współpracował z takimi grupami jak Oczi Cziorne, Mazzoll & Arhythmic Perfection, Sonus Akrobata oraz z muzykami: Mikołaj Trzaska, Irek Wojtczak, Pat Mastelotto, Trey Gunn, Noel Akchote, Piotr Pawlak, Zdzisław Piernik, Clayton Thomas, John Edwards, Herb Robertson i wielu innych. Ma na swoim koncie koncerty na wielu festiwalach, w tym: Warszawska Jesień, Malta w Poznaniu, Yass-no i Feta w Gdańsku, Gdynia Summer Jazz Days, Warsaw Summer Jazz Days, Przystanek Woodstock, Jena Jazz Thuringen, Festiwal im. Sergieja Kuriohina w Moskwie, SKIP w Petersburgu, Art Genda w Sztokholmie. Obecnie udziela się w wielu projektach muzycznych o szerokim spektrum stylistycznym (m.in. IZES, Band A, Lonker See, Vulgar)
****
Obowiązują następujące wytyczne:
–maseczki zasłaniające usta i nos
– przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
– przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

Organizator

Teatr BOTO Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Go to Top