grudzień, 2021

08gru17:0018:00Czy da się wyceniać Przyrodę tak jak Sztukę? Wykład mistrzowski Jana Marcina Węsławskiego17:00 - 18:00 Jakuba Goyki 3, Sopot

Szczegóły

Zapraszamy na trzeci wykład mistrzowski na #Goyki3, podczas którego Jan Marcin Węsławski postara się odpowiedzieć na pytanie: Czy da się wyceniać Przyrodę tak jak Sztukę?

Link do zapisów:https://app.evenea.pl/event/trzeciwykladmistrzowskinagoyki3/

Jan Marcin Węsławski, absolwent pierwszego rocznika oceanografii na Uniwersytecie Gdańskim w 1979r. Do 1984 roku pracował na Stacji Morskiej UG w Helu, potem w Instytucie Geofizyki Polskiej Akademii Nauk, a od 1985r do dziś w Instytucie Oceanologii PAN w Sopocie, a przez ostatnie 4 lata jako dyrektor.

Ekolog morza, spędził ponad 50 miesięcy na ekspedycjach polarnych i morskich w Rosji, Kanadzie, na Grenlandii i Spitsbergenie. Autor ponad 130 artykułów w międzynarodowych czasopismach naukowych, członek komitetów Badań Morza i Badań Polarnych PAN. Naukowe zainteresowania to różnorodność biologiczna i zmiana klimatu oraz relacje Człowiek- Przyroda.

Żonaty, dwoje dzieci, hobby to historia wypraw badawczych, canoeing i tradycyjne łucznictwo.

Organizator

Goyki 3 Art InkubatorArt Inkubator jest nową samorządową instytucją kultury w Sopocie. Jej podstawowym zadaniem jest prowadzenie działań mających na celu tworzenie i upowszechnianie kultury, edukacja kulturalna i wsparcie środowisk twórczych. Art Inkubator zajmuje się budowaniem sieci współpracy środowisk krajowych i zagranicznych, organizacją rezydencji artystycznych oraz programów pracy twórczej. Zajmuje się dokumentowaniem zjawisk towarzyszących życiu kulturalnemu oraz popularyzacją kultury i historii miasta Sopotu.tel. 726-890-224 ul. Jakuba Goyki 3, 81-706 Sopot

Go to Top