lipiec, 2021

10lip21:0022:30ICH TROJE / NOWY TERMIN21:00 - 22:30 Stanisława Moniuszki 12, 81-829 Sopot

Szczegóły

ONCERT PREMIEROWY NOWEGO ALBUMU ICH TROJE „10 PRZYKAZAŃ, czyli PROJEKT X”

Zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu Ich Troje! Wydarzenie niezwykłe, bo jubileuszowe – Ich Troje będzie bowiem świętowało 25 lat na muzycznej scenie. Nie trzeba nikomu przedstawiać tej trójki wyjątkowych ludzi – charyzmatycznego Michała, człowieka orkiestry – Jacka i Ani Świątczak – wokalistki, która po 10 latach przerwy na powrót zasiliła szeregi grupy.

Zespół przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedali blisko 12 milionów płyt. Michał skutecznie dbał o to, by koncerty były zawsze wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników – na scenie pojawiał się balet, huśtawka, motocykle, a kiedy trzeba było – wywoływali deszcz! Tym razem nie będzie inaczej! Podczas koncertu usłyszymy zarówno te największe hity zespołu, takie jak „Powiedz”, „A wszystko to…”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Wypijmy za to!”, „Babski Świat”, „Keine Grenzen”, a także wiele, wiele innych, a każda z piosenek wzbogacona będzie unikalnym strojem, zapierającym dech rekwizytem i choreografią. Zapewniamy Was, że to będzie niezapomniany moment. Przepiękna sceneria amfiteatru tylko doda temu wydarzeniu magii.

Informujemy, że zaplanowany 21 lipca 2020 roku w Sopockiej Operze Leśnej został przełożony na 10 lipca 2021 roku.

Zakupione bilety zachowują ważność. Jeżeli jednak podęliście Państwo decyzję o zwrocie biletów, zapraszamy do punktów, w których bilety zostały zakupione.

Zwrot biletu elektronicznego prosimy o przesłanie za pomocą opcji „przekaż dalej” w poczcie e-mail potwierdzenia dokonania zakupu (wiadomość z biletami otrzymana po opłaceniu zamówienia)

Zwrot biletu opłaconego kartą zostanie wykonany na rachunek bankowy przypisany do tej karty.

Bałtycka Agencja Artystyczna BART – email: bilety@bart.sopot.pl , tel. 609 691 136 Interticket – email: info@interticket.pl

Kupno biletów na stronie: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/44259/Sopot/Ich+Troje

Go to Top