kwiecień, 2022

21kwi18:0019:30Kino studyjne na Goyki. Pokaz filmu: BUKOLIKA18:00 - 19:30 Jakuba Goyki 3, Sopot

Szczegóły

Zapraszamy do Kina na Goyki. Wyświetlimy najciekawsze filmy dokumentalne, ukazujące sylwetki artystów, opisujące najważniejsze trendy w sztuce. Będziemy też zapraszać na filmy dotyczące najważniejszych zagadnień związanych ze zmianami klimatu, ekologią, problemami społecznymi. Po pokazach wybranych filmów planujemy spotkania z twórcami. Przy doborze filmów współpracujemy z programerami Millennium Docs Against Gravity i Sopot Film Festival.

Liczba miejsc ograniczona. Bilety: https://goyki3.pl/sklep/

21.04 (czwartek), godz. 18.00.

Pokaz filmu Bukolika

Bucolic


reż. Karol Pałka/Polska/2021/70 min.
Danusia i jej córka Basia żyją gdzieś na obrzeżach świata, zgodnie z rytmem i prawami natury, wśród zwierząt i duchów umarłych. Ich enklawa daje spokój i poczucie bezpieczeństwa, ale także powoduje tęsknotę za kontaktem z drugim człowiekiem. „Bukolika” to przypowieść o ludziach żyjących inaczej oraz czuła obserwacja, z której rodzi się ciekawość i próba zbliżenia.

Organizator

Goyki 3 Art InkubatorArt Inkubator jest nową samorządową instytucją kultury w Sopocie. Jej podstawowym zadaniem jest prowadzenie działań mających na celu tworzenie i upowszechnianie kultury, edukacja kulturalna i wsparcie środowisk twórczych. Art Inkubator zajmuje się budowaniem sieci współpracy środowisk krajowych i zagranicznych, organizacją rezydencji artystycznych oraz programów pracy twórczej. Zajmuje się dokumentowaniem zjawisk towarzyszących życiu kulturalnemu oraz popularyzacją kultury i historii miasta Sopotu.tel. 726-890-224 ul. Jakuba Goyki 3, 81-706 Sopot

Go to Top