lipiec, 2022

25lip19:3021:30KLEZMER CONNECTION TRIO (Austria) | "Meschugge 2.0" – Piękne do łez | Międzynarodowe Spotkania z Kulturą Żydowską19:30 - 21:30

Szczegóły

KLEZMER CONNECTION TRIO (Austria) | „Meschugge 2.0” – Piękne do łez
Trzej muzycy z „Klezmer Connection Trio” z Salzburga: Georg Winkler (klarnet), Hubert Kellerer (akordeon) i Peter Aradi (kontrabas) zaprezentują nowy program „Meschugge 2.0”, w którym z wyczuciem i siłą przenoszą bogatą tradycję muzyki jidysz do współczesności.

Bliski dialog między klarnetem, akordeonem i kontrabasem tworzy witalną mozaikę – unikalny dźwiękowy obraz radości życia, melancholii i zmysłowości.

To pełne emocji interpretacje pełne lirycznej elegancji i ognistej wirtuozerii. Muzycy słyną z idiosynkratycznych interpretacji. Cechuje ich niezwykła kreatywność i spontaniczność. Każdy z nich stawia na dużą dozę zabawy i twórczej radości. „Meschugge 2.0” podąża zaś własną, na wskroś międzynarodową drogą – jak dotąd w 24 krajach na 3 kontynentach.

Zapraszamy na niezwykle różnorodny wieczór, który poruszy wszystkie rejestry emocjonalne. To coś więcej niż muzyka kameralna! Zróżnicowana forma – od spokojnej do zawrotnie szybkiej, od żartobliwej do głęboko poważnej z pewnością sprawi, że nie będzie szans na nudę! Tego wieczoru nie zapomną Państwo bardzo długo!

Termin

(Poniedziałek) 19:30 - 21:30

Organizator

Przejdź do góry