maj, 2022

26maj19:00PrzyszłeKoncert MUZYCZNE PODRÓŻE19:00 ul. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot

Szczegóły

Wykonawcy: Gdański Chór Lekarzy, Gdańsk, Chór Mieszany GOOD CHRISTIAN ENSEMBLE, Pasay, Filipiny

Serdecznie zapraszamy na koncert w ramach Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego MUNDUS CANTAT SOPOT 2022, który odbywa się w Sopocie już po raz 18! Po raz pierwszy po pandemicznej przerwie do Sopotu przyjadą ponownie zespoły zagraniczne i będziemy mogli usłyszeć je na żywo a nie w wirtualnej odsłonie jak to było przez ostatnie 2 lata. Podczas czwartkowego koncertu wystąpią dwa znakomite chóry: Gdański Chór Lekarzy oraz pierwszy, stacjonarny, zagraniczny uczestnik festiwalu od 2019 roku – chór GOOD CHRISTIAN ENSEMBLE z Filipin.

18. edycja Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego MUNDUS CANTAT SOPOT 2022 odbędzie się w dniach 21-29 maja. W konkursie staną w szranki chóry z Filipin, Łotwy, oraz reprezentanci Polski z Łodzi, Gniewu, Wejherowa, Przodkowa, Gdańska oraz Gdyni. Uczestników będzie oceniało profesjonalne, międzynarodowe jury pod przewodnictwem dr hab. Beaty Wróbleskiwej, prof. Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Zapraszamy na pozostałe wydarzenia festiwalowe! Szczegółowy harmonogram festiwalu znajdziecie Państwo na stronie festiwalu www.munduscantat.pl oraz na festiwalowym FB.

Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.

Termin

(Czwartek) 19:00

Lokalizacja

Teatr Atelier Sopot

ul. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot

Organizator

Go to Top