lipiec, 2022

24lip20:0000:00Krzesimir Dębski. Koncert Muzyki Filmowej20:00 - 00:00 Stanisława Moniuszki 12, 81-829 Sopot

Szczegóły

Takie wydarzenie zdarza się raz na pół wieku! 24 lipca w Operze Leśnej zagramy Koncert Muzyki Filmowej połączony z Jubileuszem 50-lecia Pracy Artystycznej Krzesimira Dębskiego.

W niedzielę, 24 lipca o godzinie 20:00 w Operze Leśnej odbędzie się Koncert Muzyki Filmowej połączony z Jubileuszem 50-lecia pracy artystycznej Krzesimira Dębskiego, wybitnego kompozytora, skrzypka jazzowego, dyrygenta, aranżera i producenta muzycznego.

Krzesimir Dębski to wybitny kompozytor, skrzypek jazzowy, dyrygent, aranżer i producent muzyczny. Nagrał ponad 30. płyt ze swoimi kompozycjami dla wielu prestiżowych wytwórni płytowych. Skomponował ponad 50. utworów symfonicznych i kameralnych. Jest autorem muzyki do ponad 50. filmów fabularnych i dokumentalnych, między innym do „Ogniem i Mieczem”, za którą otrzymał nagrodę Międzynarodowej Akademii Filmowej Philip Award.

W latach 90-tych podjął działalność dyrygencką, a jego dyskografia jako dyrygenta obejmuje kilkanaście tytułów, między innymi z muzyką filmową dla Sony Classical.

Krzesimir Dębski świętuje 50-lecie pracy artystycznej sopockim amfiteatrze. Z tej okazji odbędzie się Koncert Muzyki Filmowej. W programie między innymi: kompozycje Krzesimira Dębskiego, Wojciecha Killara, Krzysztofa Komedy Ennio Morricone oraz Hansa Zimmera.

 

Zapraszamy do wspólnego świętowania tego wyjątkowego wydarzenia. Bilety dostępne on-line: https://tiny.pl/9z21c

Organizator: Miasto Sopot oraz Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Patron medialny: Gazeta Wyborcza Trójmiasto Radio Złote Przeboje oraz esopot.pl

Uwaga! Zniżka na Kartę Sopocką dostępna w sektorach A,D, E, F, I (cena po zastosowaniu zniżki to 39 zł)

Termin

(Niedziela) 20:00 - 00:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Przejdź do góry