lipiec, 2021

22lip21:0023:59LASY: Julia Pietrucha FOLK it! TOUR21:00 - 23:59 Stanisława Moniuszki 12, 81-829 Sopot

Szczegóły

JULIA PIETRUCHA W LASACH! Julia Pietrucha wraca z zupełnie nową odsłoną koncertów! Artystce będą towarzyszyć multiinstrumentaliści, z którymi od nowa zaaranżowała znane dotychczas utwory.

„Folk it! Marzenia są po to, by je spełniać. Z radością chciałam zaprosić Was na trasę koncertową, podczas której po cichu, na spokojnie, z oddechem opowiemy na nowo historie zamknięte w utworach z płyt Parsley i Postcards From the Seaside” – tak Julia Pietrucha zapowiada swoją trasę FOLK it! TOUR.

Informacje praktyczne: Sprzedaż dostępna online od godziny 20.00 na https://lasy.interticket.pl/ oraz stacjonarnie w Kasie Opery Leśnej (Sopot, Moniuszki 12) otwartej codziennie w godzinach 10.00-18.00. Mamy specjalną pulę biletów w cenie 40 zł, kto pierwszy, ten lepszy! Standardowa cena biletu: 60 zł. Otwieramy bramy i bar o 19.00 Koncert o 21.00 Po zakończeniu koncertu wstęp wolny.

**Julia Pietrucha **zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley” zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawiera 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele.

Kilka miesięcy po premierze pierwszej płyty Julia przeprowadziła się nad morze, które bardzo szybko stało się dla niej inspiracją do napisania utworów na drugi album „Postcards from the seaside”. Do już dobrze znanych nam instrumentów dołączyła mandolina i puzon. Julia Pietrucha od kilkunastu sezonów z sukcesem koncertuje po Polsce zarażając publiczność swoją energią oraz wyjątkowymi piosenkami.

LASY to więcej niż las. To scena, bar, muzyka i doświadczenie bycia razem stworzone przez zespół Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART. LASY napędza Sopot udzielając wsparcia finansowego i tworząc dobrą atmosferę do działania. Patron medialny LASY: Prestiż magazyn trójmiejski.

Kup bilety na: https://lasy.interticket.pl/

Go to Top