lipiec, 2022

21lip20:3000:00LASY: SORRY BOYS20:30 - 00:00 Stanisława Moniuszki 12, 81-829 Sopot

Szczegóły

Sorry Boys, ale takie mamy LASY! 
Zapraszamy na kolejny mocny koncert, w którym muzyka jest równie ważna jak bycie razem i cieszenie się naturalnym pięknem kultury!

Zespół powstał w 2006 roku w Warszawie z inicjatywy dwóch gitarzystów – Tomasza Dąbrowskiego i Piotra Blaka. Wokalistką jest Bela Komoszyńska. Początkowo artyści tworzyli rockowe piosenki, ale w raz z upływem czasu wprowadzili nowe brzmienia, w których można było usłyszeć więcej syntezatorów oraz elektronikę.

To nieszablonowe podejście do tworzenia muzyki zyskało fanów i cieszyło się coraz większą popularnością. Barwa głosu, charyzma i sceniczne stroje wokalistki porównywano do Florence And The Machine. Warto przypomnieć, iż zespół Sorry Boys reprezentował Polskę na brytyjskiej imprezie Global Battle of the Bands oraz wystąpił na scenie podczas Reeperbahn Festival w Hamburgu.

Sorry Boys grali na najważniejszych polskich festiwalach, takich jak: Open’er, Tauron Nowa Muzyka, Jarocin, Spring Break. Teraz czas na LASY w sopockim amfiteatrze. Zapraszamy serdecznie!

Patronem koncertu jest portal trojmiasto.pl oraz Magazyn Prestiż Trójmiasto
BILETY: https://bit.ly/lasysorryboys

Idźcie w LASY. Czeka na Was dobra muzyka, scena, bar i doświadczenie bycia razem stworzone przez zespół Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART.

 

Przejdź do góry