styczeń, 2022

21sty20:3021:55Loveina w Teatrze BOTO20:30 - 21:55 Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Szczegóły

Koncert premierowy singla „Jak dawniej” z nadchodzącej płyty „Łuna”
Koncert premierowego singla „Jak dawniej” zwiastuje nadejście nowej płyty pt. „Łuna”, która jest efektem naszej wielomiesięcznej muzycznej przygody. Wyruszcie z nami w podróż podczas której, będziecie mogli usłyszeć nasze najnowsze utwory oraz te z pierwszej EP-ki. Singiel „Jak dawniej” po raz pierwszy zabrzmi na scenie Teatru BOTO, a tego samego dnia będzie również dostępny na platformach streamingowych.
LOVEINA to…
Połączenie uczuć z muzyką i pierwiastkiem uzależnienia. To właśnie LOVEINA. Jej twórcy lubią zaskakiwać muzyką, która nie da o sobie zapomnieć.
Loveina to zespół Agaty Leśniewskiej, absolwentki wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, która zaprosiła do współpracy zaprzyjaźnionych muzyków. Połączyła ich wspólna pasja, która zapoczątkowała muzyczną podróż. W swoim projekcie łączą nabytą przez lata wiedzę z nowymi rozwiązaniami. W ich utworach usłyszymy połączenie harmonii jazzowej z wyrazistymi solówkami gitary, czy pianina. To muzyka, która otwiera się na awangardę, pielęgnując przy tym zakorzenione jazzowe brzmienia. Agata Leśniewska uczestniczyła również w projekcie „Tak Brzmi Miasto 2021” gdzie pod okiem muzycznych mentorów zdobywała szlify i cenna wiedzę o początkach w świecie muzycznym.
Skład:
Agata Leśniewska – wokal,
Maja Biesek – gitara,
Jan Jarecki – piano,
Filip Arasimowicz – bas/kontrabas,
Nikodem Wojtkiewicz – perkusja
***
bilety: 30 zł
w dniu koncertu: 35 zł
online: https://goout.net/pl/teatr-boto/vzitjd/
fot. Paulina Jarzembska
***
Podczas wydarzenia organizator zapewnia wszelkie środki bezpieczeństwa w związku z sytuacją epidemiolgiczną. Uczestnicy wydarzenia proszeni są o zastosowanie się do aktualnych zasad bezpieczeństwa.

Organizator

Teatr BOTO Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Przejdź do góry