maj, 2022

10maj(maj 10)17:0031(maj 31)18:30Majowe planszówkowe wtorki17:00 - 18:30 (31) Sopot Centrum, poziom +2, Tadeusza Kościuszki 14, 81-704 Sopot

Planszówkowe wtorki, każdy wtorek maja, godzina 17:00, sopoteka

Szczegóły

Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach z cyklu „Planszówkowe wtorki” – przeznaczonych dla entuzjastów gier planszowych, którzy w sympatycznej atmosferze chcą sprawdzić swoje umiejętności i miło spędzić czas.
Zapraszamy 10, 17, 24, 31 maja o 17:00.
Będziemy grać w „Horrified”, „Zaginiona wyspa Arnak, Brzdęk nie drażnj smoka”, „Scythe” oraz „7 cudów świata”. Wszystkie ze spotkań odbędą się o godzinie 17:00 w Sopotece, Kościuszki 14. Na spotkania obowiązują zapisy. Przez Facebook bądź email.
10 maja „Horrified”
Filmy o potworach od zawsze cieszą się ogromną popularnością. Zwłaszcza wytwórnia Universal podarowała światu wiele niezapomnianych (i przerażających!) postaci – teraz aż siedem z nich można pokonać w kooperacyjnej grze „Horrified” – bestsellerowej pozycji wydawnictwa Ravensburger (gra od 1 do 5 Graczy)
17 maja „Zaginiona Wyspa Arnak” + dodatek liderzy oraz Brzdęk! Nie drażnij smoka + dodatek liderzy
W grze „Zaginiona wyspa Arnak”, gracze będą zaopatrywać swoje ekspedycje w przydatne przedmioty, eksplorować dżunglę w poszukiwaniu tajemniczych artefaktów i fascynujących stanowisk archeologicznych, ujarzmiać strażników tych miejsc i – co najważniejsze – prowadzić na podstawie znalezisk badania, które mogą doprowadzić do odkrycia zaginionej świątyni. (gra dla max 4 osób)
W „Brzdęku” wcielamy się we włamywaczy, którzy mimo usilnych prób bezszelestnego przemierzania podziemnych korytarzy, niechybnie rozdrażnią wielkiego, czerwonego smoka… Gracz awansuje bohatera, mechanika tworzenia talii pozwala nam wzbogacać się o coraz to lepsze karty broni, magicznych przedmiotów, towarzyszy i sprytnych trików. (max 6 graczy)
24 maja „Scythe”
„Scythe” to strategiczna gra planszowa dla 1-5 graczy, w której wcielisz się przywódcę jednego z narodów Europy Wschodniej w alternatywnej rzeczywistości lat 20. ubiegłego stulecia.
Będziesz odkrywał i podbijał kolejne terytoria. Zwerbujesz nowych rekrutów i zgromadzisz surowce. W końcu będziesz wysyłał do walki siejące postrach bojowe mechy, którymi zmiażdżysz innych graczy
31 maja „7 cudów świata”
Zostań przywódcą jednego z siedmiu wielkich miast świata antycznego. Zbieraj surowce ze swoich ziem, weź udział w odwiecznym wyścigu cywilizacyjnym, nawiąż kontakty handlowe i stwórz militarną potęgę. Pozostaw ślad na kartach historii budując cud architektury, który przetrwa wieki!

Go to Top