lipiec, 2021

04lip12:0018:00OPERA. UZDROWISKO. Zrelaksuj się w Operze Leśnej12:00 - 18:00 Stanisława Moniuszki 12, 81-829 Sopot

Szczegóły

Targi roślinne i ekologiczne, ogrody sąsiedzkie, gra plenerowa, spacery edukacyjne, warsztaty i rozmowy. Te oraz inne atrakcje już niebawem pojawią się w sopockiej Operze Leśnej!

Zmieniamy się! Zapraszamy mieszkańców Sopotu oraz turystów do wspólnego odkrywania tej wyjątkowej przestrzeni już 4 lipca w godzinach 12.00-18.00.

W programie: reLASY/targi roślinne i ekologiczne Wystawcy zaprezentują rośliny ogrodowe i domowe, akcesoria oraz naturalne świece. Nie zabraknie również odzieży, ceramiki, ręcznie robionych plakatów i kwietników.

Ogrody sąsiedzkie To warsztaty podczas, których uczestnicy będą tworzyć pod okiem ogrodników małe kwietniki w ekologicznych donicach.

Rozmowy edukacyjne Porozmawiamy o podstawach związanych z uprawą roślin – jak dobrać je do swojego domu, jak zapobiegać ich chorobom, jak dobrać podłoże czy rozmnożyć.

Podczas wydarzenia nie zabraknie również muzyki! Zadba o nią DJ DML.

Opera Leśna jest nieodłączną częścią Uzdrowiska! Dlatego zachęcamy Was do odpoczynku w otoczeniu natury.

Zostań naszym Wystawcą! Jeśli chcesz zaprezentować swoje ekologiczne, naturalne lub ręcznie wykonywane produkty, napisz do nas: zjanuszkiewicz@bart.sopot.pl lub zadzwoń: +48 58 555 84 17.

Projekt zrealizowano przy pomocy środków finansowych Miasta Sopotu w ramach obchodów 120-lecia miasta.

Go to Top