Palcem po mapie: podróżnicze spotkania z książką dla najmłodszych

05cze17:0018:00Palcem po mapie: podróżnicze spotkania z książką dla najmłodszych

Szczegóły

Podróż palcem po mapie zaczyna się od otwarcia starej walizki, w której za każdym razem kryje się inna opowieść. Prowadzą nas one w najbardziej odległe zakątki świata. Do tej pory odwiedziliśmy już Afrykę, Europę, Japonię i bezludne wyspy, którym jeszcze nikt nie nadał nazwy. Dokąd udamy się następnym razem? Odwiedź naszą bibliotekę i przekonaj się sam!
Na każdych zajęciach dzieci mają kontakt z książką i głośnym czytaniem, co korzystnie wpływa na rozwój mowy i wzbogacanie słownictwa u maluchów, ale też wspiera rozwój psychiczny, uczy koncentracji, samodzielnego myślenia i wspaniale rozwija wyobraźnię.
Na spotkaniach tworzymy, kleimy, lepimy, malujemy i dobrze się bawimy, a przy okazji zdobywamy informacje o najróżniejszych zakątkach świata. Dzięki zajęciom w naszej bibliotece dzieci oswajają się z mapą świata i globusem, uczą się nazw kontynentów, odkrywają co oznaczają różne kolory i kształty na mapie.
Aby wyruszyć z nami w podróż, wystarczy zadzwonić pod numer 605 787 330 i zapisać się na najbliższe spotkanie. Małych podróżników wraz z rodzicami zapraszamy do filii Kamionka (Sopot, Mazowiecka 26) w każdy poniedziałek o 17:00.
Dofinansowano za środków Miasta Sopotu.

Termin

(Poniedziałek) 17:00 - 18:00

Lokalizacja

filia Kamionka

ul. Mazowiecka 26

Przejdź do góry