sierpień, 2021
This is a repeating event2 sierpień 2021 19:307 sierpień 2021 20:30

Szczegóły
„Między nami po ulicy, pojedynczo i grupkami, snują się okularnicy z maseczkami…” – być może tak zaczynałaby się jedna z najsłynniejszych piosenek Agnieszki Osieckiej, gdyby przyszło jej napisać tekst „Okularników”
Szczegóły
„Między nami po ulicy, pojedynczo i grupkami, snują się okularnicy z maseczkami…” – być może tak zaczynałaby się jedna z najsłynniejszych piosenek Agnieszki Osieckiej, gdyby przyszło jej napisać tekst „Okularników” w 2021 roku, w realiach zwanych powszechnie pandemicznymi.
Niezależnie od warunków, w których przyszło nam funkcjonować, od obostrzeń, parujących okularów i nieposłusznych maseczek, obiecujemy wam jedno: II etap 24. edycji Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej” odbędzie się.
Finaliści zaprezentują dwie piosenki z bogatego dorobku literackiego naszej patronki. W Poznaniu właśnie trwa I etap Konkursu na Interpretację Piosenki. Młodość, talent i nieokiełznany apetyt na życie już niebawem na teatralnych deskach w Sopocie!
Kierownictwo artystyczne: Jerzy Satanowski
Koncerty poprowadzi: Magda Smalara
Termin
(Sobota) 18:00 - 20:00