grudzień, 2021

17gru20:00Patrycja Ziniewicz - ,,List do Czarnego Anioła'' (piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk)20:00 Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Szczegóły

Koncert List do Czarnego Anioła. Piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk to wydarzenie promujące debiutancki album Patrycji Ziniewicz o tym samym tytule.
Tytuł: List do Czarnego Anioła – piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk.
Premiera: studio PR im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie
Data premiery: 11.10.2020
Skład:
Patrycja Ziniewicz – wokal
Dominik Kisiel – piano
Filip Arasimowicz – kontrabas
Kacper Skolik – perkusja
Patrycja Ziniewicz – świeżo upieczona absolwentka Akademii Muzycznej im.Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Młoda wokalistka oraz aktorka dla której repertuar Ewy Demarczyk jest szczególnie bliski. Obcuje z nim od trzynastego roku życia i od zawsze marzyła o podjęciu wyzwania zaśpiewania recitalu z przebojami Piwnicy pod Baranami.
W trakcie studiów zdecydowała się na konkretne działania w tym kierunku. Dzięki swojej ciężkiej pracy oraz determinacji pierwszy koncert zaśpiewała 12 października 2018 roku w sopockim Teatrze Boto, a w lutym 2020 roku nagrała swój debiutancki album z tym materiałem. Nie tracąc swojego młodzieńczego zapału, mimo wybuchu pandemii 11 października 2020 roku w studiu im.Agnieszki Osieckiej oraz na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia odbyła się premiera krążka.
Podczas koncertu, w zupełnie nowych, nowatorskich aranżacjach, usłyszą Państwo przeboje takie jak Grande Valse Brillante, Tomaszów, Karuzela z Madonnami, czy Rebeka.
Posłuchaj albumu na:
spoti.fi/2Ob02b4
***
Bilety: 40 zł
online: https://goout.net/pl/teatr-boto/vzitjd/
****
Obowiązują następujące wytyczne:
–maseczki zasłaniające usta i nos
– przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
– przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Organizator

Teatr BOTO Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Go to Top