lipiec, 2022

05lip(lip 5)17:0026(lip 26)18:30Planszówkowe wtorki17:00 - 18:30 (26) Tadeusza Kościuszki 14, 81-704 Sopot

Planszówkowe wtorki, każdy wtorek lipca, godzina 17:00, Sopoteka

Szczegóły

„Planszówkowe Wtorki” – przeznaczone są dla entuzjastów gier planszowych, którzy w sympatycznej atmosferze chcą sprawdzić swoje umiejętności i miło spędzić czas. Zapraszamy.  Wszystkie ze spotkań odbędą się W Sopotece, Kościuszki 14. Na spotkania obowiązują zapisy. Przez Facebook bądź email. 

Zagramy w Glen More II kroniki, Parki (+dodatek), Cyklady, Cooper Island, Zaginiona wyspa Arnak, Everdell, Scythe 

05.07 

17:30 Glen More II Kroniki – W grze Glen More II: Kroniki uczestnicy wcielają się w naczelników szkockich klanów, które od wczesnego średniowiecza aż po wiek XIX starają się poszerzać swoje terytoria i zwiększać bogactwo 

Parki + dodatek – Gracze wcielają się w rolę turystów, którzy wędrują po szlakach, aby zobaczyć ciekawe miejsca, obserwować dziką przyrodę, robić zdjęcia i zwiedzać parki narodowe. Każda rozgrywka to nowa wycieczka, nowe parki, nowy ekwipunek i nowa przygoda! 

———————————————-

12.07. 

17:30 Cyklady – Cyklady to gra, w której gracze będą mogli rozwijać swoje greckie miasta-państwa jednocześnie ostro konkurując i walcząc ze sobą. 

 

17:30 Cooper Island –  

Cooper Island to gra strategiczna dla 2-4 graczy, w której zasiedlać będziecie półwyspy tytułowej Wyspy Coopera. Każdy z graczy dysponuje robotnikami, których rozmieszcza na akcjach w centralnej części wyspy. Każdy gracz ma do dyspozycji także między innymi małe i duże budynki oraz twierdze, które będzie stawiać na swoim półwyspie w ramach swoich akcji zdobywając punkty. 

———————————————- 

19.07 

Arnak- Zaginiona wyspa Arnak to gra łącząca mechaniki budowania talii i rozmieszczania robotników. Uczestnicy będą eksplorować kolejne zakątki planszy i odkrywać nieznane tereny, umiejętnie zarządzając zgromadzonymi zasobami. 

Everdell- Everdell to dynamiczna gra oparta o mechanikę przydzielania pracowników. Uwodzi przepięknym wykonaniem i oferuje wiele dróg do zwycięstwa, dzięki czemu jej odkrywanie jest prawdziwą przyjemnością. 

———————————————-

26.07 

Scythe- Scythe to strategiczna gra planszowa dla jednego do pięciu graczy, w której wcielisz się przywódcę jednego z narodów Europii Wschodniej w alternatywnej rzeczywistości lat 20. ubiegłego stulecia. 

 

Przejdź do góry