maj, 2022

12maj17:0018:00Rekiny Pani Justyny. Spotkanie dla dzieci z Justyną Szumacher17:00 - 18:00 Mazowiecka 26, 81-862

Rekiny pani Justyny, spotkanie dla dzieci z podróżniczką Justyną Szumacher, 12 maja, godzina 17:00, filia 8

Szczegóły

Rekiny Pani Justyny. Spotkanie dla dzieci z Justyną Szumacher, podróżniczką i pasjonatką nurkowania z rekinami
12.05.2022 r., godz. 17:00
Filia nr 8 zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie z Justyną Szumacher, podróżniczką i pasjonatką nurkowania z rekinami. Podczas wydarzenia będzie można lepiej poznać te fascynujące zwierzęta i dowiedzieć się, ile wspólnego z prawdą na ich temat ma słynny film „Szczęki” Stevena Spielberga.
Na spotkaniu z najmłodszymi Justyna Szumacher opowie o nurkowaniu z różnymi gatunkami rekinów, które spotkała podczas swoich podróży po świecie. Przytoczy prawdziwe historie, których była świadkiem, a jej opowieściom towarzyszyć będą autorskie filmy i spektakularne zdjęcia z rekinami wykonane podczas spotkań z nimi. Na spotkaniu będzie można zobaczyć prawdziwe zęby rekinów i hak, który został wyjęty rekinowi z pyska podczas jednego z nurkowań. Dodatkowo na dzieci czekają zabawy tematyczne i inne niespodzianki, których już nie zdradzimy…
Justyna Szumacher o sobie:
Jestem podróżnikiem i pasjonatką nurkowania z rekinami. Nurkuję już od 23 lat i w tym czasie spotkałam wiele podwodnych zwierząt, nie tylko rekinów. Z wielką pasją oddałam się nurkowaniu z rekinami 6 lat temu, W tym celu podróżuję do miejsc, gdzie można spotkać najbardziej znane gatunki. W ubiegłym roku byłam prelegentką na 23 Ogólnopolskim Spotkaniu Podróżników, Alpinistów i Żeglarzy (Kolosach). Więcej informacji na stronie: www.rekiny.eu.

Go to Top