lipiec, 2021

11lip19:0023:00Rock-O-Tecka19:00 - 23:00 Stanisława Moniuszki 12, 81-829 Sopot

Szczegóły

Legendarne zespoły w legendarnym miejscu! Pierwsze wydarzenie tego typu w roku 2021! Nadszedł czas aby wypełnić deski opery leśnej muzyką i nostalgią! Zapraszamy na pierwszy koncert z serii Rock-o-teka w Operze Leśnej w Sopocie. Niesamowity klimat oraz powrót do czasów gdy Polski Punk oraz Rock rozbrzmiewał w każdym domu, w każdym radiu, w każdym samochodzie. Cztery zespoły, ponad pięć tysięcy miejsc, 4 godziny nieustannej zabawy, jedno legendarne miejsce. Jeden fenomenalny prowadzący! Skiba! Bo o nim mowa zadba o nienaganną zabawę, masę humoru i rozrywkę między zespołami! Nie może ciebie zabraknąć! Przypomnij sobie największe hity sprzed lat i tę niezwykłą atmosferę klasyki polskiego rocka, która łączy pokolenia.

Rock – koncerty w Trójmieście

Pierwsze dwie godziny to Kobranocka i Róże Europy czyli giganci polskiego rocka. Oba zespoły koncertują nieprzerwanie od blisko 40 lat. Mają na koncie wiele klasyków polskiej muzyki, przebojów, które kojarzy każdy, kto urodził się przed rokiem 1990.

Róże Europy to sztandarowy hit „Jedwab”, a Kobranocka – „Kocham cię jak Irlandię”. Masz szansę usłyszeć je na żywo podczas rejsu. Kolejne dwie godziny można nazwać wisienką na torcie w repertuarze wydarzenia. Rezerwat – zespół którego nie trzeba przedstawiać, zespół który zaopiekuje się tobą i twoimi zmysłami. Zraniony stratą Andrzeja Adamiaka wraca na wielką scenę aby po raz kolejny udowodnić perfekcjonizm muzykalny. Na wokalu Zbyszek Bieniak, który od 1983 roku dokładnie wie czego widownia oczekuje od artystów! Ostatnia godzina wydarzenia to Sztywny Pal Azji.

Fenomenalni reprezentanci Nowej Fali – Generacji, która wywodzi się wprost z punkowych imprez w Jarocinie. Zespół grający nieprzerwanie od 1985 roku znany z hitów takich jak „Nieprzemakalni” czy „Wieża radości, wieża samotności”, twórcy muzyki do filmu „Sara”. Koncert rozpoczyna się o godzinie 19.00, bramki otwarte od godziny 17.00. Opera Leśna to obiekt który sam w sobie jest atrakcją na skalę światową. Od pana stu lat gościła największe światowe gwiazdy. Ponad pięć tysięcy miejsc w otulinie sopockich lasów niewątpliwie nadają klimat, którego nie znajdziesz nigdzie w Polsce Uwaga: Limitowana liczba biletów w cenie promocyjnej! Ceny biletów od 69zł!

Bilet VIP 349 zł: – Gwarantowane miejsce w pierwszych rzędach – Catering oraz wybrane trunki w Klubie pod Sceną Opery Leśnej – Możliwość spotkania z gwiazdami podczas afterparty

Przejdź do góry