Sportowa przygoda - bezpłatne warsztaty dla dzieci

lutSportowa przygoda - bezpłatne warsztaty dla dzieciFundacja Sport na Zdrowie zaprasza na sportową przygodę sopockie dzieci w wieku 7-16 lat

Szczegóły

Bezpłatne zajęcia kierowane są do dzieci chorujących lub zagrożonych chorobami cywilizacyjnymi takimi jak m.in. astma, choroby alergiczne, atopowe zapalenie skóry, otyłość, wady postawy. W okresie od kwietnia do października 2023 dzieci będą brały udział w aktywnościach  sportowych, rehabilitacyjnych i warsztatach edukacji prozdrowotnej. Udział w programie  wpłynie na poprawę stanu zdrowia i   sprawności fizycznej oraz pomoże w efektywnym zarządzaniu swoją chorobą.  

Cotygodniowe aktywności będą odbywać się w basenie solankowym, na plaży, a w miesiącach letnich królować będą sporty wodne.

Zajęcia prowadzone będą w Uzdrowisku Sopot.

Serdecznie zapraszamy do zgłoszeń poprzez stronę internetową : www.sportnazdrowie.org lub do kontaktu Fundacja Sport na Zdrowie ul. Bitwy pod Płowcami 67 81-731 Sopot, tel.: 539621647, @ biuro@sportnazdrowie.org FB: @FSportnaZdrowie. Zadanie współfinansowane w 70% ze środków Miasta Sopotu i w 30% ze środków własnych Fundacji „Sport na Zdrowie”.

Termin

Month Long Event (luty)

Organizator

Fundacja Sport na Zdrowie

Misją Fundacji jest wspieranie, edukacja i działania przekonujące dzieci i rodziców do zdrowego trybu życia. Dzięki innowacyjnemu podejściu do chorób cywilizacyjnych takich jak astma, alergia, atopowe zapalenie skóry, otyłość, wady postawy czy choroby neurologiczne, wszystkim naszym podopiecznym zapewniamy doskonałe połączenie rehabilitacji ze sportem. Prowadzimy ośrodek z nowoczesnym zapleczem rehabilitacyjnym, basenem solankowym, bazą zabiegową i gabinetami lekarskimi, które umożliwiają kompleksową opiekę nad małymi pacjentami. Dzięki systematycznie prowadzonym projektom współfinansowanym także przez PFRON usprawnianie pozwala podnieść komfort życia podopiecznych. Wszystkie prowadzone przez nas programy oparte są o doświadczenia i wskazania naszych partnerów merytorycznych m.in. Szpitala Dziecięcego Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku.
ul. Bitwy pod Płowcami 67, 81-731 Sopot

Learn More

Przejdź do góry