styczeń, 2022

14sty17:3018:30Spotkanie ze Sławomirem Przyklękiem17:30 - 18:30 Sopot Centrum, poziom +2, Tadeusza Kościuszki 14, 81-704 Sopot

Spotkanie ze Sławomirem Przyklękiem, 14 stycznia, godzina 17:30, Sopoteka

Szczegóły

„Jak się (po)rozumiewać? To jest proste czy trudne? Jak to robić skutecznie? No i właściwie po co”? Odpowiedź na te i inne pytania będziemy usiłowali znaleźć w trakcie spotkania ze Sławomirem Przyklękiem, autorem książki „(PO)Rozum się, czyli o co im wszystkim chodzi”.
Jako ekspert w zakresie komunikacji i negocjacji, Sławomir Przyklęk uczy nie tylko jak mówić, ale również jak rozmawiać. Wystąpienia publiczne, poruszanie się po rynku pracy, osiąganie stawianych przed sobą celów – to wszystko wymaga od nas umiejętności porozumienia się z drugim człowiekiem. Dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, zebranymi w trakcie pracy w charakterze niezależnego eksperta doradzającego korporacjom, Sławomir Przyklęk udowadnia, że nawet niewielkie zmiany wprowadzone do naszej codziennej komunikacji mogą mieć ogromne znaczenie w ważnych kwestiach.
Biblioteka Sopocka zaprasza na spotkanie ze Sławomirem Przyklękiem do Sopoteki, Kościuszki 14, dn. 14 stycznia 2022 o godzinie 17:30.

Go to Top