październik, 2021

08paź21:0023:00The Ears21:00 - 23:00 Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Szczegóły

The EARS to połączenie muzyki alternatywnej, rockowej i jazzowej. To muzyka, w której ważne jest słowo, brzmienie i emocje będące wspólnym mianownikiem naszego życia. Koncerty to fuzja czterech żywiołów. Czas poznać kolektyw prosto ze Szczecina.
The Ears tworzą swoje piosenki z zasłyszanych w blokach opowieści, z miejskiego zgiełku i ulicznych legend. Są jak radar, wychwytujący z naszej codzienności to, co może być inspirujące. W tekstach łączą pokoleniowe doświadczenie dorastania w czasach transformacji z uważną obserwacją współczesności. Koncerty The Ears to żywiołowość i pełne spektrum doznawanych emocji od melancholijnych uniesień po trudną do opanowania euforię.
Pomysłodawczynią projektu jest rodowita wrocławianka Marta Uszko, pełna energii aktorka obecnie związana z Teatrem Polskim w Szczecinie. Charyzmatyczna, filigranowa, obdarzona charakterystycznym głosem wokalistka współpracowała z najlepszymi na rynku polskiej muzyki rozrywkowej m.in. kompozytorem Krzesimirem Dębskim, muzykiem Mateuszem Pospieszalskim czy Bartoszem Dziedzicem − producentem znakomicie przyjętego albumu „Granda” Moniki Brodki.
Marta Uszko w 2016 roku do projektu zaprosiła muzyków z jazzowymi korzeniami: Tomasza Licaka (saksofon, klarnet basowy), Michała Starkiewicza (gitara) oraz Macieja Wróbla (perkusja). Jej delikatny, jasny głos doskonale kontrastuje z męską muzyką: ekspresyjną sekcją rytmiczną, nowoczesną elektroniką i przestrzennymi, gitarami.
Spotkanie tych silnych muzycznych osobowości we wrześniu 2018 zaowocowało mini albumem „Wielka płyta”, która powstała pod okiem producenta niegdyś Meli Koteluk – Miłosza Wośko. Piosenki na płycie są melancholijne i szorstkie zarazem, prowadzą nas ulicami miasta – tajemniczego, romantycznego i mrocznego.
***
Bilety: 35 zł
online: https://goout.net/pl/teatr-boto/vzitjd/
****
Obowiązują następujące wytyczne:
–maseczki zasłaniające usta i nos
– przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
– przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Organizator

Teatr BOTO Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Przejdź do góry