luty, 2022

08lut(lut 8)09:0028(lut 28)20:00Wystawa Karoliny Ślusarczyk „Nieskończony moment”09:00 - 20:00 (28) Sopot Centrum, poziom +2, Tadeusza Kościuszki 14, 81-704 Sopot

Wystawa Karoliny Ślusarczyk „Nieskończony moment”, od 8 lutego do 28 lutego, Sopoteka

Szczegóły

Biblioteka Sopocka zaprasza na wystawę „Nieskończony moment” prezentującą prace malarskie Karoliny Ślusarczyk.  Inspirację do swoich dzieł autorka odnajduje w zachodach słońca, wodzie, sylwetkach tworzonych przez grę światła i cienia oraz barwach natury. Każdy z przedstawionych obrazów ma swoją osobistą historię i odzwierciedla nastrój momentu, w którym powstał. 

Karolina Ślusarczyk jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Dyplom licencjacki z malarstwa zrealizowała w pracowni prof. Teresy Kotkowskiej-Rzepeckiej, by następnie kontynuować naukę na poziomie magisterskim w pracowni prof. Andrzeja Bednarczyka. Autorka wystawy „Spojrzenie na morze” prezentowanej w Pawilonie Artystycznym w Warszawie oraz Centrum Kultury Żydowskiej w Krakowie. Laureatka wielu konkursów plastycznych i fotograficznych. 

Zachęcamy do odwiedzenia profili społecznościowych i strony www autorki:

Wystawa „Nieskończony moment” potrwa od 8 do 28 lutego 2022. Do zobaczenia w filii Sopoteka, Kościuszki 14, w godzinach funkcjonowania placówki. 

Uwaga! Istnieje możliwość zakupu obrazów z wystawy.

Go to Top