listopad, 2021

27lis17:0020:00(Za)granica kultury17:00 - 20:00 Jakuba Goyki 3, Sopot

Szczegóły

Jaki jest nasz kulturalny produkt eksportowy? Czy oprócz Chopina/Jana Pawła II/Lecha Wałęsy i Roberta Lewandowskiego znani są też inni Polacy?

Gościniami szóstej debaty z cyklu #Goyki3Lab będą:
Alicja Knast
Agata Grenda
Kasia Świętochowska
Spotkanie poprowadzi Tomasz Ignalski

Debata odbędzie się 27 listopada o godz. 17:00

Zapraszamy do uczestnictwa offline na #Goyki3.

Link do zapisów

Spotkanie zostanie nagrane i opublikowane w formie video i podcastu.

Rok 2021 został ogłoszony Międzynarodowym Rokiem Przemysłów Kreatywnych i Zrównoważonego Rozwoju. W ramach #Goyki3Lab chcemy łączyć artystów, przedstawicieli
instytucji kultury, naukowców oraz przedsiębiorców w kreatywne grupy. Pozwoli to na zgromadzenie w jednej
hybrydowej przestrzeni przedstawicieli różnych podmiotów należących do sektora kultury, aby docelowo stać się platformą współpracy, wymiany doświadczeń w zakresie nowych rozwiązań sposobów realizacji projektów, w tym międzysektorowych.
Pierwsza debata w marcu poświęcona była #KulturaWCzasachPandemii. Druga – w kwietniu “Roli kultury w strategiach rozwoju miast”. Trzecia w maju – o statusie artysty w Polsce. Czwarta w czerwcu – “Ekosystemowi zrównoważonego rozwoju instytucji kultury”. Piątą w październiku nazwałyśmy (po)granicze kultury. Gdzie tworzy się kultura?

Koncepcja i koordynacja całego cyklu #Goyki3Lab: Marta Szadowiak

Organizator

Goyki 3 Art InkubatorArt Inkubator jest nową samorządową instytucją kultury w Sopocie. Jej podstawowym zadaniem jest prowadzenie działań mających na celu tworzenie i upowszechnianie kultury, edukacja kulturalna i wsparcie środowisk twórczych. Art Inkubator zajmuje się budowaniem sieci współpracy środowisk krajowych i zagranicznych, organizacją rezydencji artystycznych oraz programów pracy twórczej. Zajmuje się dokumentowaniem zjawisk towarzyszących życiu kulturalnemu oraz popularyzacją kultury i historii miasta Sopotu.tel. 726-890-224 ul. Jakuba Goyki 3, 81-706 Sopot

Go to Top