Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

„WAKACJE POD ŻAGLAMI".

10.07 - 31.08, 16:00 - 19:00

Fundacja MY SPACE LOVE STORY wraz z Sponsorem PKN ORLEN wychodzą naprzeciw pandemii z projektem MAŁEJ AKADEMII ŻAGLI dla dzieci i młodzieży. Przygotowaliśmy wyjątkowe zajęcia, których celem jest zaszczepianie wśród dzieci pasji do żeglarstwa oraz kształtowanie pozytywnych postaw. Przede wszystkim czerpanie radości z aktywności sportowej i rozwoju osobistego dzieci, ale również: bezpieczeństwo na wodzie, dbanie o środowisko, odpowiedzialne przywództwo, współdziałanie, działania dla innych.

Pragniemy zaoferować zajęcia praktyczne oraz teoretyczne . Przygotowaliśmy ciekawy program zajęć na wodzie. Dodatkowym elementem są zajęcia uzupełniające na lądzie w formie spotkań moderowanych, warsztatów oraz sprawnościowe w formie gier i zabaw terenowych, itp. Zajęcia odbywać będą się przez cały okres wakacyjny. Będziemy spotykać się dwa razy w tygodniu.

Wykwalifikowana kadra zapewni dzieciom ciekawe zajęcia zarówno na łódkach jak i teoretyczne, które będą w nich rozwijać zamiłowanie do sportu.

Przygotowany przez Nas wspólnie projekt ma na celu skupienie uwagi na dzieciach, które także odczuły negatywne skutki pandemii. Nasz pomysł ma na celu zapewnienie im chwil beztroski i sposobu na zdrowy aktywny wypoczynek.

Miejsce: Plaża w Sopocie

Data:10.07 - 31.08, 16:00 - 19:00

Godzina: 16:00 - 19:00

Bilety: -

Kategoria: Sport i Rekreacja

Adres: ul. Tatrzanska 19, 81-815 Sopot

WWW: http://myspacelovestory.org/

Email: biuro@myspacelovestory.org

Tel.: +48 882 075 305

Fax: -

Organizator: Stowarzyszenie Turystyczne Sopot

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ