Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

LASY ZIMOWE online: AGA ZARYAN

25.12 , 18:00 - 19:00

LASY wracają! W tę zimową aurę i czasy zamrożenia kultury wchodzimy z klimatycznymi propozycjami. Pierwszy koncert już 25 grudnia o godzinie 18.00. Wystąpi Aga Zaryan.

LASY to nasz wielki powód do dumy. Latem – w iście ekspresowym tempie – udało się nam stworzyć wyjątkowe miejsce do słuchania dobrej muzyki i cieszenia się z bycia razem. Działając w rygorach sanitarnych zorganizowaliśmy 25 wydarzeń - koncertów, spotkań i aktywności kierowanej do mieszkańców i turystów. Udział w nich wzięło blisko 4000 osób.

Teraz czas na LASY ZIMOWE. Przygotowaliśmy cztery wydarzenia, z którymi przyjdziemy wprost do Waszych domów. Artystki i artyści, których zabierzemy ze sobą są znani ze swoich umiejętności przekraczania granic i tworzenia świetnej atmosfery. To istotne, bo LASY ZIMOWE będzie można odwiedzić tylko online.

Nasze pierwsze spotkanie odbędzie się 25 grudnia o godzinie 18.00. W Waszych domach pojawi się wówczas Aga Zaryan z koncertem „Christmas Songs”. To jeden z tych momentów, w którym pozornie znane nam wszystkim świąteczne przeboje stają się czymś zupełnie świeżym i intrygującym. Wciąż jednak zachowują w sobie magię, dzięki której Święta są właśnie tym, czym chcemy, aby były. Pozwólcie Pierwszej Damie Polskiego Jazzu przypomnieć Wam o Waszych najlepszych chwilach i złączyć to, co pandemia rozdzieliła.

Ten koncert to także jazzowy majstersztyk i niepowtarzalna okazja na rozkoszowanie się muzyką ponad znanymi nam podziałami. Subtelne i przemyślane aranżacje autorstwa Michała Tokaja oraz wytrawna gra European Jazz Sextet przypomną dokonania najwybitniejszych twórców gatunku.

European Jazz Sextet zagra w składzie: Michał Tokaj - fortepian Michał Barański - kontrabas Łukasz Żyta - perkusja Grzegorz Nagórski - puzon Robert Majewski - trąbka Marcin Kaletka - saksofon

LASY ZIMOWE będą transmitowane na kanale Youtube Opery Leśnej: https://www.youtube.com/user/Operalesnasopot

Szczegółowe informacje o kolejnych koncertach znajdziecie na stronie internetowej BARTu i w naszych social mediach.

LASY ONLINE zostały sfinansowane ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 i Miasta Sopotu.

Miejsce: Kanał YouTube Opery Leśnej

Data:25.12 , 18:00 - 19:00

Godzina: 18:00 - 19:00

Bilety: Udział w koncercie jest darmowy

Kategoria:

Adres: Moniuszki 12, 81-829 Sopot

WWW: www.bart.sopot.pl; www.facebook.com/operalesna

Email: sekretariat@bart.sopot.pl

Tel.: +48 58 555 84 00

Fax: -

Organizator: Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ