Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Teatr przy Stole Online | Wiktor Szenderowicz „Poszkodowany Goldiner”

04.04 - 18.04

Towarzystwo Przyjaciół Sopotu serdecznie zaprasza do Teatru przy Stole Online na współczesną sztukę obyczajową rosyjskiego satyryka Wiktora Szenderowicza. „Poszkodowany Goldiner” to rozgrywająca się w nowojorskich realiach śmieszna i zarazem gorzka komedia o tym „jak się w życiu dziwnie plecie”. Pewnego dnia główny bohater zostaje ofiarą wypadku. Mimo że sam się do niego przyczynił kobieta prowadząca pojazd zostaje skazana na kilkadziesiąt godzin opieki nad poszkodowanym. Jak ułożą się wzajemne relacje tych dwojga: Wulfa Goldinera, rosyjskiego Żyda, który nigdy nie zaklimatyzował się w Nowym Jorku i pani Watson, emigrantki doceniającej amerykański styl życia?

Sztuka w wersji online dostępna będzie na naszej stronie internetowej, kanale YouTube oraz na profilu Towarzystwa w mediach społecznościowych od 4 kwietnia 2021 r. Serdecznie zapraszamy!

Bezpłatny dostęp na: https://tps-dworek.pl/ FB:Towarzystwo Przyjaciół Sopot

Projekt współfinansowany ze środków: Gminy miasta Sopotu

Miejsce: Towarzystwo Przyjaciół Sopotu

Data:04.04 - 18.04

Godzina: - - 00:00

Bilety: -

Kategoria: Kultura

Adres: Józefa Czyżewskiego 12, 81-706 Sopot

WWW: www.tps-dworek.pl

Email: biuro@tps-dworek.pl

Tel.: 58 551 07 56

Fax: -

Organizator: Towarzystwo Przyjaciół Sopotu

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ