Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Muniek i Przyjaciele - koncert

25.06 , 20:00 - 22:00

Muniek i Przyjaciele **to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Zygmunta „Muńka" Staszczyka, lidera formacji T. Love. ** W koncertach towarzyszą Muńkowi: Cezariusz Kosman – gitara akustyczna oraz Janek "Jahlove" Pęczak – gitara akustyczna.

Muniek i Przyjaciele wyruszyli w trasę jesienią roku 2018 i początkowo Muniek deklarował, że nie planuje nagrywania z tym składem nowego albumu, a sam projekt miał być tylko chwilową odskocznią od głośnego, rockowego grania. Muniek chciał na luzie pograć w nieco mniejszych, kameralnych salach. Ogromny sukces tego początkowo skromnego przedsięwzięcia spowodował jednak, że na rok 2021 planowana jest płyta. Będzie to album koncertowy. dokumentujący ponad 50 koncertów, podczas których zespół objechał całą Polskę występując zarówno w małych klubowych salach, w teatrach, na Stadionie Narodowym oraz na scenach krajowych letnich festiwali.

Program koncertów od początku jest wypadkową różnych projektów artystycznych Muńka, zarówno z repertuaru zespołu T.Love, jak i działań solowych wokalisty, zawiera oczywiście przeboje z najnowszej solowej płyty Artysty „Syn miasta".

Miejsce: Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku w Sopocie

Data:25.06 , 20:00 - 22:00

Godzina: 20:00 - 22:00

Bilety: 90/110/140 zł

Kategoria: Kultura

Adres: Zamkowa Góra 3/5, 81-71 Sopot

WWW: https://www.34art.pl/event/95

Email: biuro@34art.pl

Tel.: -

Fax: -

Organizator:

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ