Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Varius Manx - koncert

27.08 , 20:00 - 22:00

Zespół **Varius Manx **działa już od 30 lat, a podczas ich koncertów sale wciąż są wypełnione po brzegi. Jubileuszowa trasa koncertowa to okazja, by posłuchać na żywo największych hitów z ostatnich trzech dekad.

W jubileuszową trasę koncertową zespół Roberta Jansona i braci Marciniaków rusza razem z Kasią Stankiewicz. Artyści niejednokrotnie dawali już popis swoich niebywałych możliwości muzycznych i wokalnych. Nie inaczej jest tym razem.

Sale koncertowe wypełnione po brzegi świadczą o stałej popularności zespołu. Różnorodność publiczności potwierdza też, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenia, bo kto nie zna piosenki „Orła cień”?

Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. *„Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”, „Kot bez ogona”, „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz” potrafią zanucić miliony Polaków*****. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

Miejsce: Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku w Sopocie

Data:27.08 , 20:00 - 22:00

Godzina: 20:00 - 22:00

Bilety: 90/110/140 zł

Kategoria: Kultura

Adres: Zamkowa Góra 3/5, 81-713 Sopot

WWW: https://www.34art.pl/event/88

Email: biuro@34art.pl

Tel.: -

Fax: -

Organizator:

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ